A A A

Bridge Reference - przewody dla koneserów

18 listopada 2010, 10:10
Bridge Reference - przewody dla koneserów

W ofercie Bridge Connect pojawiła się najwyższa linia przewodów audio-video – Bridge Reference.

Srebrzona miedź beztlenowa SPOFC, wielowarstwowe ekranowanie, dużych rozmiarów filtry ferrytowe oraz pokryte 24-karatowym złotem wtyki zapewniają transmisję sygnału praktycznie bez strat. Bridge Reference to produkt dla koneserów dobrej muzyki i dobrego kina, dla których krystalicznie czysty dźwięk i wyrazisty obraz mają niebagatelne znaczenie.

Bridge Connect to „młoda” marka na rynku przewodów audio-video. W drugiej połowie 2009 roku miała swoją premierę w Polsce. Zaprezentowane zostały wówczas linie Bridge Premium oraz Bridge Elite. Bridge Reference to najwyższa seria kabli tej marki. Do jej produkcji użyte zostały komponenty najlepszej jakości. Użycie miedzi beztlenowej SPOFC (Silver Plated Oxygen Free Copper) najwyższej próby 99,999% gwarantuje doskonałą transmisję sygnału, który dodatkowo chroniony jest przez wielowarstwowe ekranowanie, wspierane przez użycie dużych rozmiarów filtrów ferrytowych. Przewody zakończone są wtykami pokrytymi 24-karatowym zlotem z nakręcaną bimetaliczną, dwukolorową obudową. Przed uszkodzeniami mechanicznymi przewód chroni płaszcz polimerowy oraz siatkowa osłona z nylonu.

Kabel HDMI High Speed z Ethernet zapewnia przesył krystalicznie czystego, cyfrowego obrazu i dźwięku w najwyższej obecnie specyfikacji, dostępnej na rynku. Spełnia wymagania urządzeń pracujących w technologii 3D, zawierających karty sieciowe do połączeń ethernetowych oraz umożliwiające przesył zwrotnego kanału audio. Dostępny obecnie w długościach 1m oraz 2m.

Kabel Audio Stereo wykorzystany jest do transmisji sygnału analogowego i umożliwia uzyskanie impedancji falowej 75 OHM. Każdy z dwóch przewodów zakończony jest wtykiem RCA, wykonanym w postaci 4-segmentowych pierścieni, w celu zapewnienia idealnego styku, o średnicy 7mm. Częściowe nacięcie wewnętrznej części wtyku wpływa na idealny styk jej ścianek z wnętrzem gniazda RCA w urządzeniu. Dostępny w długościach 1m oraz 2m.

Cyfrowy Optyczny Kabel Audio

Wykonane z najwyższą starannością i przy użyciu najwyższej jakości komponentów. Rdzeń kabla optycznego stanowi światłowód o czystości równej światłowodom używanym w medycynie, np. do badań endoskopowych. Transmisja sygnału cyfrowego podróżuje z dużą prędkością, dzięki super gęstej otulinie antyrefleksyjnej. Przewód zakończony jest wtykiem TOS-link o średnicy 7mm. Dostępny w długościach 1m oraz 2m.

Cyfrowy Koaksjalny Kabel Audio

Dzięki użytym komponentom najwyższej jakości, przewód pozwala na doskonały przesył sygnału cyfrowego audio. Wtyk RCA wykonany jest w postaci 4-segmentowych pierścieni, w celu zapewnienia idealnego styku, o średnicy 7mm. Częściowe nacięcie wewnętrznej części wtyku wpływa na idealny styk jej ścianek z wnętrzem gniazda RCA w urządzeniu. Dostępny w długościach 1m oraz 2m.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: muzyka, film
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto