A A A

Brunton Resync 6000 - energia w pigułce

2 listopada 2015, 13:30
W sklepach jest już dostępny nowy model powerbanka z wbudowanym panelem słonecznym firmy Brunton.
Brunton Resync 6000 - energia w pigułce

Resync 6000 to ładowarka z wbudowanym panelem solarnym, który stanowi awaryjne zasilanie podczas wyprawy. Jest ciekawym rozwiązaniem dla osób, które dużo podróżują, ale również dla potrzebujących dodatkowej energii na co dzień.

Resync jest odporny na zmienne warunki atmosferyczne i wstrząsy, dzięki czemu bez wątpienia sprawdzi się podczas jesiennych i zimowych ekspedycji. Wbudowany port USB 2.1A oraz dołączony do ładowarki kabel 2-w-1 pozwala na ładowanie dwóch urządzeń elektronicznych jednocześnie.

Powerbank z łatwością można naładować przez wejście Micro USB, a w przypadku braku zasilania z gniazdka - przez ekspozycję na słońce. Urządzenie posiada niski profil (1,5cm) i dostępny jest w dwóch kolorach - czarnym i żółtym.

Resync jest w pełni kompatybilna z przenośnym systemem ogrzewania Heatsync, który pozwala na jak najdłuższą aktywność na świeżym powietrzu podczas zimowych dni.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto