A A A

Budżetowy iPhone - wiemy jak wygląda

9 lipca 2013, 08:07
Budżetowy iPhone - wiemy jak wygląda

W internecie pojawiły się pierwsze, nieoficjalne zdjęcia i film ukazującego nowego smartfona z Cupertino. Jeszcze kilka miesięcy temu mało kto spodziewał się, że Apple zdecyduje się na sprzedaż budżetowego iPhone’a.

Niestety, film został błyskawicznie zablokowany, zatem osoby, które nie obejrzały go tuż po wycieku, mogą mieć teraz z tym problem. Zarówno usunięty film, jak i żyjące w internecie zdjęcia, prezentują plastikową obudowę i ekran złożone razem. Urządzenie na nich zaprezentowane jest zgodne z planami, które rzekomo jakiś czas temu wyciekły do sieci.

W oczy rzuca się czarny ekran (nie wiadomo czy Apple zdecyduje się na pomniejszenie go, czy zostanie przy 4-calowej matrycy), który będzie identyczny dla wszystkich modeli "budżetowego" iPhone'a. Tylne panele obudowy będą dostępne w wielu kolorach - nie tylko białym i czarnym.

Obudowa "tańszego" iPhone'a będzie wykonana z poliwęglanu, przez co będzie sprawiać lepsze wrażenie, niż konkurencja pod postacią serii Samsung Galaxy S.

Póki co nie wiadomo, czy zdjęcia, które wyciekły do internetu faktycznie pokazują "budżetowego" iPhone'a, czy tylko sprytna manipulacja Apple.

Fot. Techdy


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Microsoft Edge w nowym wydaniu
3 kwietnia 2020
Koncern z Redmond poprawił sposób przewijania w swojej przeglądarce. Jednocześnie firma przyznaje się do kilku błędów.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto