A A A

Budżetowy projektor krótkoogniskowy BenQ MS630ST

28 maja 2015, 10:00
BenQ zapowiada wprowadzenie na polski rynek w czerwcu br, uniwersalnego projektora krótkoogniskowego MS630ST z lampą o żywotności do 10 tys. godzin pracy w trybie eco. Rozdzielczość SVGA (800x600), jasność 3200 ANSI lumenów, kontrast 13000:1.
Budżetowy projektor krótkoogniskowy BenQ MS630ST

Krótkoogniskowy (szerokokątny) obiektyw pozwala na uzyskanie dużego obrazy z niewielkiej odległości projektora od ekrany - przekątna 55 cali (139 cm) z odległości zaledwie 1 metra. Oznacza to, że prelegent prowadzący prezentację nie jest oślepiany przez światło projektora oraz nie zasłania obrazu swoim cieniem rzucanym na ekran.

Zużycie energii zmniejszają takie funkcje jak Eco Blank (szybkie wyłączanie obrazu gdy nie jest potrzebny), No Source Detected (automatyczne wygaszenie lampy jeśli przez 3 min brak sygnału wizyjnego), 0,5W Standby (minimalny pobór prądu w trybie czuwania) i Auto Power Off (automatyczne wyłączenie projektora po 30 min. braku sygnału wizyjnego).

MS630ST ma wiele sygnałowych gniazd wejściowych (D-sub, RCA, S-Video) oraz dwa gniazda HDMI 1,4 w tym jedno w standardzie MHL 2,0 umożliwiającym wyświetlanie bezpośrednio z tabletów i smartfonów.

Projektor umożliwia odtwarzanie obrazów 3D bezpośrednio z urządzeń odtwarzających - np. Blu-ray 3D - podłączonych kablem HDMI. Do oglądania efektu 3D należy dokupić tzw. aktywne okulary 3D.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto