A A A

C5 - pierwszy telefon Nokii z Cseries

3 marca 2010, 09:58
C5 - pierwszy telefon Nokii z Cseries

Firma Nokia zaprezentowała nowy model telefonu Nokia C5 — pierwsze urządzenie z Ceseries. Komórka została zaprojektowane z myślą o użytkownikach internetu, ponieważ przesyłanie zdjęć i wiadomości oraz dostęp do sieci społecznościowych za pośrednictwem telefonu Nokia C5 ma być bardzo proste.

Nokia C5 daje bezpośredni dostęp do ulubionych kontaktów z ekranu głównego, a w książce telefonicznej widoczne są aktualne statusy znajomych w serwisie Facebook. Dzięki aplikacji Nokia Messaging korzystanie z kont e-mail na Ovi Mail lub  innych usługodawców jest proste.

 

Nokia C5 została wyposażona w aparat fotograficzny o rozdzielczości 3,2 MPix i kartę pamięci o pojemności 2 GB. Ponadto urządzenie zawiera najnowszą wersję Ovi Map z bezpłatną nawigacją pieszą i samochodową oraz funkcją udostępniania swojej lokalizacji znajomym z Facebooka.

Telefon Nokia C5 będzie dostępny na wybranych rynkach w drugim kwartale 2010 roku. Szacowana cena detaliczna telefonu wyniesie 135 euro.


PC Format
Tagi: komórki
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Discord nie tylko dla graczy
3 lipca 2020
Aplikacja rozpoczyna rebranding, który ma poszerzyć grono odbiorców, przede wszystkim spoza kręgu graczy.

Policja odszyfrowała przestępców
3 lipca 2020
Europejskie służby użyły złośliwego oprogramowania, by rozpracować bandytów. W Wielkiej Brytanii aresztowano prawie 750 osób.


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto