A A A

CES 2009 - Innowacyjny router

9 stycznia 2009, 16:26
Urządzenie o nazwie RangeMax Dual Band Wireless-N Gigabit Router (WNDR3700) to produkt wybrany do nagrody CES 2009 Best of Innovations w kategorii sieci domowych.
CES 2009 - Innowacyjny router

Uznany za najlepszą innowację (“Best of Innovations”) targów CES w kategorii sieci domowych, bezprzewodowy router NETGEAR RangeMax Dual Band Wireless-N Gigabit Router (WNDR3700) jest dwuzakresowym routerem bezprzewodowym 2,4 GHz i 5 GHz z portami Gigabit Ethernet i złączem USB umożliwiającym podłączenie zewnętrznego urządzenia magazynującego USB i szybki transfer danych do wielu komputerów w sieci.

Urządzenie wyposażono w wydajny procesor MIPS taktowany zegarem 680 MHz, wydajne wzmacniacze mocy oraz osiem superczułych anten, zapewniających szerokie pokrycie zasięgiem bezprzewodowym. Inne funkcje oferowane przez urządzenie to czteroportowy, energooszczędny i ekologiczny przełącznik Gigabit Ethernet z regulowaną mocą przesyłania.

– Domowe sieci i bezprzewodowy Internet dawno przestały być luksusem, a stały się integralną częścią gospodarstwa domowego, jak telewizor czy instalacja elektryczna. Sieciowe gry konsolowe i PC, strumieniowe przesyłanie wideo w wysokiej rozdzielczości oraz internetowe połączenia głosowe to tylko część aplikacji napędzających rozwój domowych produktów sieciowych, które umożliwiają przesyłanie danych coraz szybciej i na coraz większe odległości – powiedział Patrick Lo, założyciel i dyrektor generalny NETGEAR.

Źródło: Informacja prasowa


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto