A A A

CES 2009 - Odtwarzacze Vedia, czyli polski akcent na targach

5 stycznia 2009, 16:03
Podczas targów swoje nowe produkty zaprezentuje także polski producent odtwarzaczy multimedialnych firma Vedia.
CES 2009 - Odtwarzacze Vedia, czyli polski akcent na targach

Na swoim stoisku firma udostępni zwiedzającym odtwarzacz Vedia A10 oraz pierwsze próbne wersje modelu B6 wraz projektami interfejsu oraz pełną specyfikacją.

Pierwsze urządzenie to klasyczny odtwarzacz MP3 z radiem FM, portem kart SD oraz dwoma wyjściami słuchawkowymi. B6 to bardziej zaawansowane urządzenie. Ma ekran LCD o przekątnej 2,4 cala i pozwala odtwarzać filmy, także w formacie FLV – używanym m.in. przez YouTube. Podobnie jak prostszy A10, także model B6 wyposażony jest w tuner FM, port kart pamięci, a czas pracy na akumulatorze wynosi 40 godzin.

Ostatnią nowością prezentowaną przez Vedia na CES 2009 jest model X11 – urządzenie, które oprócz funkcji muzycznych i filmowych pozwala także na przeglądanie internetu za pośrednictwem sieci Wi-Fi. Dodatkowo ma wyjście TV-out oraz emulator gier. Opcjonalnie urządzenie może być rozbudowane o GPS, tuner DVB-T oraz modem HSDPA/GPRS. Producent wspomina także o wbudowanym w urządzenie komunikatorze oraz obsłudze VoIP.

Przedstawiciele producenta podkreślają, jak istotny jest dla nich udział w targach CES. – To doskonały sposób na przedstawienie planów rozwoju produktów i nawiązanie nowych ciekawych kontaktów handlowych – mówi Mirosław Włodarczyk, prezes VEDIA S.A.

Źródło: Vedia


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto