A A A

CES 2009 - Powermat, bezprzewodowe ładowanie urządzeń

5 stycznia 2009, 11:34
Firma Powermat już od jakiegoś czasu usiłuje przebić się na rynek ze swoimi produktami bezprzewodowymi ładowarkami do urządzeń mobilnych oraz bezprzewodowymi panelami zasilającymi dowolne urządzenia.
CES 2009 - Powermat, bezprzewodowe ładowanie urządzeń

Urządzenia, które zaprezentowane będą przez tę izraelską firmę, to przypominające m.in. podkładki pod mysz maty ładujące. Dzięki elektromagnetycznej indukcji dowolne włączone urządzenie, położone na podkładkę ładującą firmy Powermat, ma być automatycznie ładowane. Wizje roztaczane przez firmę Powermat sięgają jednak znacznie dalej niż ładowanie urządzeń mobilnych. Technologia opracowana przez tę firmę ma zapewnić bezpieczne, bezprzewodowe zasilanie wszędzie tam, gdzie tylko będzie potrzebne. Brzmi nieprawdopodobnie – sprawdzimy wiarygodność technologii i urządzeń na targach.

Źródło: Serwis CES, Powermat


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto