A A A

CES 2009 - Trzy nowinki dla graczy od Logitecha

7 stycznia 2009, 10:38
Logitech zaprezentuje na targach trzy nowe akcesoria dla wielbicieli komputerowej rozgrywki myszkę G9x, klawiaturę G19 oraz słuchawki z dźwiękiem 7.1.
CES 2009 - Trzy nowinki dla graczy od Logitecha

G9x to zmodyfikowana wersja topowej myszki Logitecha G9 wyposażona w nowy sensor laserowy pozwalający na płynną regulację rozdzielczości od 200 do 5000 dpi. Ponadto myszka ma wymienne obudowy oraz możliwość zmiany ciężaru. G9x dostępna będzie w Polsce w lutym w cenie 389 zł.

Druga nowość to klawiatura z wyświetlaczem LCD o rozdzielczości 320x240 pikseli. Na ekranie wyświetlane są informacje oraz statystyki z ponad sześćdziesięciu gier. GamePanel wyświetla także najważniejsze informacje systemowe – niezwiązane z graniem, m.in. dotyczące komunikacji głosowej VoIP, obciążenia procesora, czy zegar. Klawiatura ma także 12 programowalnych przycisków, do których można przypisać po trzy makra, dwuportowy hub USB 2.0, wyjście słuchawkowe oraz wejście na mikrofon. Logitech G19 będzie dostępna w Europie od kwietnia w sugerowanej cenie aż 719 zł.

Ostatnia z nowości to zestaw słuchawkowy Logitech G35, który zapewnia dźwięk przestrzenny 7.1. Na lewej słuchawce umieszczono przyciski sterujące głośnością, wyłączające mikrofon oraz zmieniające charakter przestrzennego dźwięku. Po zainstalowaniu specjalnego oprogramowania możliwa jest modulacja głosu zbieranego przez mikrofon. Słuchawki trafią na rynek w marcu – będą kosztowały 519 zł.

Źródło: Logitech


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto