A A A

CES 2009 - WhereverTV, ulubione kanały gdziekolwiek jesteś

6 stycznia 2009, 10:56
WhereverTV to firma, a zarazem nazwa produktu, za pomocą którego użytkownik może na swoim domowym telewizorze oglądać programy z ponad 100 krajów w ponad 40 językach bez żadnych miesięcznych opłat, abonamentów i kosztów instalacji.
CES 2009 - WhereverTV, ulubione kanały gdziekolwiek jesteś

Co prawda urządzenie nie wymaga wykupowania abonamentów na kanały telewizyjne, jednak korzystanie z niego nie jest całkowicie darmowe. WhereverTV to konwerter kanałów telewizyjnych nadawanych strumieniowo przez internet (poprzez protokół IP), do postaci sygnału telewizyjnego rozpoznawanego przez każdy standardowy odbiornik telewizyjny. Oczywiste jest zatem, że do korzystania z WhereverTV potrzebne jest szerokopasmowe łącze internetowe (co najmniej 300 kbit/s), które należy podłączyć do urządzenia (poprzez standardowe gniazdo Ethernet wbudowane w urządzenie).

WhereverTV jest dodatkowo wyposażony w złącza USB oraz wielofunkcyjny czytnik kart Flash. Potrafi odtworzyć na telewizorze nie tylko strumieniową, internetową telewizję, ale także pliki multimedialne zgromadzone na kartach Flash czy dyskach zewnętrznych podłączanych przez gniazdo USB. Zgodnie z informacją producenta obsługiwane są wszystkie najpopularniejsze formaty danych, takie jak MP3, WMA, WMV, FLV (Flash Video) czy JPEG.

Źródło: Serwis CES, WhereverTV


Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
WannaCry jest nadal aktywny!
16 listopada 2018
Oprogramowanie ransomware WannaCry nadal znajduje się na szczycie listy najbardziej rozpowszechnionych rodzin szkodliwych programów...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto