A A A

CES 2015 - marka VAIO powraca

3 stycznia 2015, 09:30
Na targach CES 2015 firma Japan Industrial Partners (JIP), właściciel marki VAIO, pokaże nie tylko nowe laptopy, ale i smartfony z Androidem.
CES 2015 - marka VAIO powraca

Warto podkreślić to raz jeszcze: nowe urządzenia VAIO nie będą miały nic wspólnego z marką Sony. O szykowanych smartfonach wiadomo niewiele, poza tym, że będą one zarządzane przez Androida. Jeden z nowych smartfonów będzie miał 5-calowy ekran, ale nie wiadomo czy na CES 2015 zobaczymy także inne urządzenia VAIO.

Nowe smartfony VAIO powinny trafić na rynek jeszcze w pierwszym kwartale 2015 r. Nie wiadomo, czy urządzenia będą dostępne w sprzedaży poza Japonią.

Ponieważ 5 proc. akcji VAIO nadal należy do Sony, mało prawdopodobne, by firma JIP zdecydowała się na skopiowanie designu smartfonów Xperia.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto