A A A

CES 2018: Głośniki bezprzewodowe Sony EXTRA BASS

11 stycznia 2018, 11:10
Sony wprowadza nowe głośniki bezprzewodowe EXTRA BASS: SRS-XB41, SRS-XB31 oraz SRS-XB21.
CES 2018: Głośniki bezprzewodowe Sony EXTRA BASS

Nowe głośniki zwracają uwagę jakością reprodukcji muzyki i wytwarzaniem trójwymiarowego dźwięku. Za zapewnienie tego efektu odpowiadają: nowy cyfrowy procesor sygnału (DSP) oraz umieszczony pod kątem głośnik. Połączenie tych dwóch elementów pozwala ponadto na użycie trybu LIVE SOUND, który daje poczucie rozchodzenia się dźwięku poziomo i pionowo.

Tkanina zewnętrzna ma w zależności od modelu nawet pięć wersji kolorystycznych. Nadaje się do prania i zwiększa trwałość głośnika - przypadkowe zalanie nie stanowi problemu. Nowe modele spełniają wymogi dla klasy ochrony IP67, są więc odporne na wodę i pył. Można ich używać na plaży, obok basenu, a nawet w błocie. Na wypadek niezamierzonej kąpieli głośnika w wodzie konstruktorzy zapewnili nawet odporność na rdzewienie.

"Party Booster" - po włączeniu tego trybu urządzenie zaczyna zachowywać się jak instrument: wbudowany przyspieszeniomierz wykrywa stukanie z pięć kierunków i wywołuje odpowiednią reakcję dźwiękową i świetlną.

Świecące wielokolorowe linie, efekty świetlne w głośniku oraz efekt stroboskopu w modelu XB41 rozbudzą w uczestnikach każdej imprezy chęć do zabawy. Model XB31 jest wyposażony w wielokolorowe linijki świetlne oraz stroboskop, a model XB21 w jednokolorową linijkę świetlną. Nowością jest możliwość wzmocnienia basu przez połączenie nawet 100 współpracujących głośników Sony (SRS-XB41/31/21). Rozstawiając je w całym pomieszczeniu lub budując z nich ścianę, można uzyskać rozległe, mocne wrażenia EXTRA BASS.

Bezprzewodowe głośniki są przystosowane do trzymania i przenoszenia w ręce. Dzięki małym wymiarom i akumulatorowi pozwalającemu na 24 godziny pracy dźwięk EXTRA BASS może rozbrzmiewać wszędzie, a zabawa będzie trwała do białego rana.

Model SRS-XB41 będzie dostępny od kwietnia 2018 r. w wersji czarnej, białej, ciemnoczerwonej i ciemnoniebieskiej. Modele SRS-XB31 i SRS-XB21 trafią do sprzedaży również w kwietniu 2018 r.. Oprócz wersji czarnej i białej dostępne będą też dwa odcienie następujących kolorów: czerwonego, niebieskiego i żółtego.

 

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: Sony, CES 2018
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
~Anonim
11 stycznia 2018, 16:05
Witam! Na zdjęciu i w opisie wszystko ładnie - pięknie. Ciekawe tylko jaka będzie cena tych głośników? :oczy:  Ale już na podstawie tego news'a można stwierdzić, że to raczej nie będzie cena rzędu 100 czy 200 zł.  A szkoda[img]https://forum.pcformat.pl/images/smilies/sup/smutny.gif[/img].
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto