A A A

CES 2018: HyperX poszerza gamę urządzeń gamingowych

8 stycznia 2018, 14:25
Zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Flight, klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB oraz myszka HyperX Pulsefire Surge RGB - oto premiery HyperX podczas targów CES 2018.
CES 2018: HyperX poszerza gamę urządzeń gamingowych

HyperX, dział gamingowy firmy Kingston® Technology Company, Inc rozszerzył swoją wielokrotnie nagradzaną ofertę produktów o pierwsze bezprzewodowe gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight oraz rozbudowany zestaw gamingowych urządzeń peryferyjnych z podświetleniem RGB składający się z klawiatury mechanicznej HyperX Alloy Elite RGBTM oraz nowej myszki gamingowej HyperX Pulsefire Surge RGB. Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight oferują niezrównaną wolność i wygodę podczas grania, cechując się najdłuższym na rynku, bo wynoszącym aż 30 godzin1, czasem pracy baterii. Zapewniają też komfort i jakość dźwięku, z których słyną zestawy słuchawkowe HyperX. Nowa klawiatura mechaniczna Alloy Elite RGB i myszka Pulsefire Surge RGB oferują wydajność dedykowaną zawodowcom wraz z możliwościami personalizacji, co pozwala całkowicie zanurzyć się w rozgrywce.

„Wystawa na targach CES potwierdza, że celem marki HyperX jest oferowanie zaawansowanych produktów gamingowych graczom na każdym poziomie, tym grającym w FPS-y na konsolach, rozgrywającym zaciekłe mecze na komputerach, jak również profesjonalistom biorącym udział w turniejach e-sportowych z graczami z całego świata" - powiedział Paul Leaman, wiceprezes HyperX w regionie EMEA. „Najnowsze produkty oferują graczom niespotykaną dotąd wolność, wygodę i możliwości personalizacji, co pozwala im całkowicie zanurzyć się w rozgrywce".

Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight

Bezprzewodowe słuchawki HyperX Cloud Flight mogą działać aż 30 godzin na baterii, co stanowi aktualnie najlepszy wynik na rynku urządzeń gamingowych. Dzięki konstrukcji wokółusznej z nausznikami obracającymi się w zakresie 90o, pracujący w paśmie 2,4 GHz model Cloud Flight zapewnia niezwykłe wrażenia dźwiękowe dzięki przetwornikom o średnicy 50 mm. Słuchawki, posiadające certyfikaty TeamSpeak oraz Discord, zostały wyposażone w odłączany mikrofon z funkcją redukcji szumów. Zestaw słuchawkowy jest zgodny z urządzeniami PC, PS4 oraz PS4 Pro. Posiada wbudowane elementy sterujące służące do dostosowywania efektów LED, wyciszania mikrofonu, włączania/wyłączania i regulacji głośności, a także wyposażony jest w trójbiegunowe analogowe złącze audio. Słuchawki Cloud Flight są gotowe na intensywną rozgrywkę na każdym polu bitwy.

Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB

Klawiatura HyperX Alloy Elite RGB, będąca pierwszą mechaniczną klawiaturą gamingową z podświetleniem RGB w ofercie produktów HyperX, daje pełną swobodę w dostosowaniu kolorów dzięki oprogramowaniu NGenuity. Klawiatura Alloy Elite RBG oferuje trzy własne profile podświetlenia, które można zapisać bezpośrednio w pamięci klawiatury i korzystać z nich w dowolnym momencie. Dzięki solidnej stalowej ramie, dedykowanym przyciskom multimedialnym, przelotowemu portowi USB 2.0 i szybkiemu sterowaniu podświetleniem granie na klawiaturze Alloy Elite RGB to czysta przyjemność, która jeszcze wzrośnie po wybraniu jednego z 3 dostępnych typów przełączników CHERRY® MX: czerwonego, brązowego lub niebieskiego.

Klawiatura Alloy Elite RGB wyposażona jest również w odłączalną podpórkę pod nadgarstki oraz dodatkowe klawisze o wyczuwalnej teksturze w kolorze tytanowym. Dodatkowe funkcje to Game Mode, mechanizm N-Key Rollover oraz funkcja anti-ghosting.

Myszka HyperX Pulsefire Surge RGB

W myszce HyperX Pulsefire Surge RGB zastosowano dynamiczne efekty świetlne 360° RGB i wyposażono ją w zapewniający wysoką precyzję i prędkość czujnik Pixart 3389 o czułości aż do 16 000 DPI. Wskaźnik LED informuje o aktualnie wybranym natywnym ustawieniu DPI, które można dodatkowo dostosowywać. Ponadto myszka wyposażona jest w przełączniki firmy Omron o cyklu 50 mln kliknięć. Urządzenie Pulsefire Surge ma zapewniać precyzyjne, płynne i szybkie śledzenie bez przyspieszania. Dzięki oprogramowaniu HyperX NGenuity gracze mogą przypisywać spersonalizowane funkcje makro do sześciu programowalnych klawiszy i przechowywać je w bibliotece makro.

Dostępność

· Gamingowe słuchawki HyperX Cloud Flight - dostępne od stycznia w cenie 159,99 EUR / 139,99 GBP

· Klawiatura mechaniczna HyperX Alloy Elite RGB - dostępna z początkiem stycznia w cenie 169,99 EUR / 149,99 GBP

· Myszka gamingowa HyperX Pulsefire Surge RGB - dostępna w drugim kwartale tego roku

Charakterystyka urządzeń

Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HyperX Cloud Flight -słuchawki:

Przetwornik: dynamiczny, 50 mm, z magnesami neodymowymi

Typ: wokółuszna, zamknięta

Charakterystyka częstotliwościowa: bezprzewodowo: 20 Hz - 20 000 Hz, analogowo: 15 Hz-23 000 Hz

Impedancja: 32 Ω

Poziom ciśnienia akustycznego: 106 dBSPL/mW przy 1 kHz

Całkowity współczynnik zniekształceń harmonicznych: < 2%

Waga: 300g

Waga z mikrofonem: 315g

Długość i typ kabla: kabel USB do ładowania (1 m) + odłączany kabel słuchawkowy 3,5 mm (1,3 m)

Mikrofon

Element: elektretowy mikrofon pojemnościowy

Wzór biegunowy: redukcja hałasu

Charakterystyka częstotliwościowa: 100 Hz-7 000 Hz

Czułość: -45 dBV (0 dB = 1 V/Pa, 1 kHz)

Czas pracy baterii

30 godzin - wyłączona dioda LED

18 godzin - migająca dioda LED

13 godzin - stale świecąca dioda LED

Zasięg działania bezprzewodowego Do 20 metrów

Specyfikacja klawiatury HyperX Alloy Elite RGB:

Przełącznik: CHERRY MX

Typ: mechaniczna

Podświetlenie: RGB

- Klawisze: 16 777 216 kolorów

- Listwa świetlna: 2 500 000 kolorów

- Klawisze multimedialne: 6 000 000 kolorów

Efekty świetlne: osobne podświetlenie RGB każdego klawisza4 i 4 poziomy jasności

Wbudowana pamięć: 3 profile

Typ złącza: USB 2.0 (2 złącza USB)

Przelotowe złącze USB 2.0: Tak

Szybkość rozsyłania: 1000 Hz

Anti-ghosting: 100% anti-ghosting

Key Rollover: tryb N-key

Sterowanie mediami: Tak

Tryb Game: Tak

Obsługiwane systemy operacyjne: Windows® 10, 8.1, 8, 7

Przełączniki

CHERRY MX RGB niebieski: dźwiękowy, siła aktywacji 50 cN

CHERRY MX RGB brązowy: dotykowy, siła aktywacji 45 cN

CHERRY MX RGB czerwony: liniowy, siła aktywacji 45 cN

Kabel

Typ: dołączony na stałe, pleciony

Długość: 1,8 m

Wymiary

Szerokość: 444,00 mm

Głębokość (z podpórką pod nadgarstki): 226,80 mm

Wysokość: 37,40 mm

Waga (klawiatura, podpórka pod nadgarstki i kabel): 1467 g

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto