A A A

CES 2018: Nowa generacja bezprzewodowego ładowania

29 grudnia 2017, 07:15
Podczas targów CES w Las Vegas zobaczymy nowe rozwiązanie związane z ładowaniem urządzeń na odległość. Co będzie w nim innowacyjne?
CES 2018: Nowa generacja bezprzewodowego ładowania

Wystarczy, że dany sprzęt znajdzie się metr od ładowarki, a energia będzie przesyłana do niego bezprzewodowo. Co więcej, jedna ładowarka będzie mogła ładować jednocześnie kilka sprzętów.

Taka technologia mogłaby rozwiązać problem uciążliwych kabli raz na zawsze. Problemem, przynajmniej na początku, może być jednak szybkość ładowania na odległość, które najprawdopodobniej będzie jeszcze wolniejsze niż ładowanie indukcyjne w iPhonie X i innych smartfonach wyposażonych w taką funkcjonalność.

WattUp zostanie zaprezentowany na styczniowych targach CES w Las Vegas. Wynalazek przeszedł już certyfikację w Stanach Zjednoczonych i początkowo tylko w tym kraju będzie dostępny w sprzedaży.

 


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto