A A A

CES 2018: Projektor Ultra HD ze stajni LG

8 stycznia 2018, 09:00
LG na CES 2018 zaprezentuje projektor 4K UHD, który zapewnia obraz o przekątnej do 150 cali i jasności 2500 lumenów.
CES 2018: Projektor Ultra HD ze stajni LG

W projektorze zastosowano innowacyjny, pozbawiony luster moduł źródła światła inspirowany kształtem litery "I", który umożliwił zaprojektowanie poręcznej, pionowej konstrukcji. Dzięki temu, urządzenie wyświetla idealny obraz, bez względu na to czy stoi na podłodze, jest zamontowany na ścianie czy zawieszony na suficie.

Projektor LG 4K UHD został wyposażony w wygodny uchwyt oraz funkcję automatycznego zwijania przewodu, dlatego też nie musi być instalowany na stałe i może być używany w różnych miejscach. Ponadto, składane zwierciadło reflektora może pełnić funkcję pokrywy obiektywu, chroniącej soczewkę przed kurzem i zarysowaniem podczas przerw w użytkowaniu. W urządzeniu znajdują się też dwa głośniki o mocy 7 W, które pozwalają na odtwarzanie czystego dźwięku i uzyskanie realistycznych wrażeń słuchowych bez podłączania zewnętrznych głośników lub systemu soundbar.

Użytkownicy projektora LG 4K UHD będą mieli zapewniony dostęp do szerokiego wyboru treści, ponieważ urządzenie jest wyposażone w system smart webOS 3.5 oraz aplikacje umożliwiające korzystanie z najpopularniejszych serwisów streamingowych oferujących materiały 4K. Projektor posiada wyjścia USB, Ethernet oraz HDMI, a także interfejs bezprzewodowy pozwalający na podłączenie zewnętrznych urządzeń, takich jak klawiatura i mysz.

Cena i data premiery nie zostały podane.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: LG, 4K, CES 2018
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto