A A A

CES 2018: The Wall - 146-calowy telewizor Samsunga z MicroLED

8 stycznia 2018, 18:20
Zaprezentowany na targach 146-calowy telewizor modułowy The Wall firmy Samsung w technologii MicroLED oferuje jakość obrazu bez ograniczeń w zakresie rozmiaru, rozdzielczości, czy formy.
CES 2018: The Wall - 146-calowy telewizor Samsunga z MicroLED

Jest to telewizor z diodami LED o zdolności do samodzielnej emisji światła. Ich wielkość wyrażona jest w mikrometrycznej skali (µm) - co oznacza, że są o wiele mniejsze od obecnie dostępnych diod LED. Co więcej, są one źródłem światła dla samych siebie.

Zastosowana w The Wall technologia MicroLED eliminuje potrzebę stosowania filtrów kolorów lub podświetlenia, a jednocześnie zapewnia bardzo wysoką jakość obrazu. Ekran MicroLED posiada także doskonałe parametry wytrzymałości i jakości w zakresie wydajności świetlnej, żywotności źródła światła i zużycia energii.

Modułowa, pozbawiona ramy konstrukcja The Wall pozwoli konsumentom ekran i jego kształt do własnych potrzeb. Odbiornik sprawdzi się m.in. w różnorodnych zastosowaniach i przestrzeniach, gdzie wymagane są ekrany o dużej wielkości.

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto