A A A

CES 2018 w Las Vegas - najważniejsze newsy

8 stycznia 2018, 06:10
CES 2018 w Las Vegas to największa impreza związana z technologiami w USA i obok MWC w Barcelonie, oraz IFA w Berlinie, największe miejsce na pokazanie swoich premier. W tym materiale zbierzemy dla Was najistotniejsze newsy.
CES 2018 w Las Vegas - najważniejsze newsy

W Las Vegas rozpoczyna się kolejna edycja targów CES - najważniejszego wydarzenia branży nowych technologii. Odbywające się po raz 51. targi CES 2018 są kluczowym wydarzeniem dla globalnej branży technologicznej. Rekordowa liczba ponad 3900 wystawców  z całego świata zaprezentuje rozwiązania i technologie, które określą pojęcie innowacyjności na kolejny rok. Zaprezentują oni produkty i rozwiązania na powierzchni ponad 230 tysięcy metrów kwadratowych. Consumer Technology Association (CTA) - organizator wydarzenia - przewiduje, że tegoroczna edycja zgromadzi aż 170 000 gości, w tym 50 000 specjalistów z ponad 150 krajów.

- CES to synonim innowacyjności. W jednym miejscu spotykają się tu wszystkie najważniejsze firmy technologiczne z całego świata - jako wystawcy, goście, eksperci czy partnerzy. Światowi liderzy, najbardziej innowacyjne start-upy, przedstawiciele rządów, media i specjaliści - wszyscy przyjeżdżają na CES, aby poznać nowości i rynkowe trendy, nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz osobiście doświadczyć tego, co już wkrótce będzie zmieniać nasz świat - mówi Gary Shapiro, Prezes i CEO w CTA.

LINK PROWADZĄCY DO NAJWAŻNIEJSZYCH NEWSÓW Z TARGÓW CES 2018

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIA NASZEGO AUTORSTWA:


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto