A A A

CES 2018 w Las Vegas - najważniejsze newsy

8 stycznia 2018, 06:10
CES 2018 w Las Vegas to największa impreza związana z technologiami w USA i obok MWC w Barcelonie, oraz IFA w Berlinie, największe miejsce na pokazanie swoich premier. W tym materiale zbierzemy dla Was najistotniejsze newsy.
CES 2018 w Las Vegas - najważniejsze newsy

W Las Vegas rozpoczyna się kolejna edycja targów CES - najważniejszego wydarzenia branży nowych technologii. Odbywające się po raz 51. targi CES 2018 są kluczowym wydarzeniem dla globalnej branży technologicznej. Rekordowa liczba ponad 3900 wystawców  z całego świata zaprezentuje rozwiązania i technologie, które określą pojęcie innowacyjności na kolejny rok. Zaprezentują oni produkty i rozwiązania na powierzchni ponad 230 tysięcy metrów kwadratowych. Consumer Technology Association (CTA) - organizator wydarzenia - przewiduje, że tegoroczna edycja zgromadzi aż 170 000 gości, w tym 50 000 specjalistów z ponad 150 krajów.

- CES to synonim innowacyjności. W jednym miejscu spotykają się tu wszystkie najważniejsze firmy technologiczne z całego świata - jako wystawcy, goście, eksperci czy partnerzy. Światowi liderzy, najbardziej innowacyjne start-upy, przedstawiciele rządów, media i specjaliści - wszyscy przyjeżdżają na CES, aby poznać nowości i rynkowe trendy, nawiązać nowe kontakty biznesowe oraz osobiście doświadczyć tego, co już wkrótce będzie zmieniać nasz świat - mówi Gary Shapiro, Prezes i CEO w CTA.

LINK PROWADZĄCY DO NAJWAŻNIEJSZYCH NEWSÓW Z TARGÓW CES 2018

ZOBACZ NAJCIEKAWSZE ZDJĘCIA NASZEGO AUTORSTWA:


PC Format
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nowa obudowa od Cooler Mastera
16 marca 2018
Cooler Master promuje swój nowy produkt MasterBox E500L jako funkcjonalną obudowę, bez niepraktycznych dodatków, często sztucznie...


Hama - kolorowa stacja pogody
16 marca 2018
Jeśli nie lubimy być zaskakiwani przez aurę, warto zapoznać się z szerokim zastosowaniem stacji meteorologicznej od firmy Hama, która...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto