A A A

CM Storm - podświetlany zestaw dla gracza

14 kwietnia 2015, 14:30
Impakt wprowadził na polski rynek zestaw dla graczy marki CM Storm. Składający się z klawiatury i myszki - Devastator oferuje graczom wygodę oraz precyzję.
CM Storm - podświetlany zestaw dla gracza

Mysz CM Storm M2SK została wyposażona w precyzyjny sensor optyczny oraz przycisk DPI umożliwiający zmianę rozdzielczości (800/1600/2000) „w locie". Dzięki temu gracz może szybko zareagować i włączając tryb precyzyjny oddać celne strzały z broni snajperskiej. Dzięki funkcjonalnemu scrollowi, operacja zmiany broni czy przewijanie wielostronicowych dokumentów jest łatwe i szybkie. Solidne, gumowe podkładki po obu stronach scrolla dodatkowo zapewniają precyzję i stabilność działania.

Drugą część zestawu stanowi ergonomiczna klawiatura MB24 o niskim profilu klawiszy. Wyposażona w specjalnie zaprojektowaną membranę o podwyższonej żywotności, zapewnia cichą pracę i wysoki komfort użytkowania. Dzięki laserowej technologii grawerowania klawiszy, napisy są niezwykle trwałe i odporne na ścieranie. Anty-poślizgowe podkładki gwarantują, że klawiatura pozostanie na miejscu.

MB24 wyróżnia się dodatkowymi klawiszami multimedialnymi, które oferują natychmiastowy dostęp do żądanych funkcji. Delikatne LED-owe światło pozwoli z większą precyzją trafiać w klawisze nawet w zupełnej ciemności, dzięki czemu z łatwością przejdziemy kolejne etapy gry. Aby wyłączyć podświetlenie wystarczy jeden ruch przełącznika.

Zestaw można nabyć za kwotę ok 129 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto