A A A

CM Storm Ceres-400

6 września 2012, 10:36
CM Storm Ceres-400

CM Storm należący do grupy Cooler Master zaprezentował najnowszy model zestawu słuchawkowego Ceres-400, zaprojektowanego przede wszystkim z myślą o graczach.

Słuchawki zostały wyposażone w duże 40mm przetworniki oraz ergonomiczne i oddychające nauszniki o średnicy 90 mm. Dodatkowo, regulowany pałąk umieszczony na urządzeniu pozwala na ich indywidualne dostosowanie do kształtu głowy.

Ceres-400 wyposażone są w funkcjonalnego pilota zamontowanego na kablu słuchawek. Dzięki niemu jest możliwa swobodna regulacja poziomu głośności oraz czułości mikrofonu. Słuchawki są lekkie i jak zachwala producent - wyróżniają się wysoką jakością wykonania. Dodatkowym plusem jest czuły mikrofon z funkcją redukcji szumu otoczenia. Rozwiązanie takie gwarantuje swobodne prowadzenie rozmów w trakcie rozgrywki online, nawet przy znacznym hałasie otoczenia.

Sugerowana cena detaliczna słuchawek Ceres-400 wynosi 173,00 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto