A A A

CM Storm Reaper - precyzyjna mysz dla gracza

29 sierpnia 2013, 11:36
CM Storm Reaper - precyzyjna mysz dla gracza

Cooler Master poinformował o wprowadzeniu do sprzedaży nowej myszy dla graczy – CM Storm Reaper. Model ten wyróżnia się zastosowaniem czujnika laserowego Avago 9800 oraz aluminiowymi elementami obudowy.

Sercem Żniwiarza jest precyzyjny sensor laserowy firmy Avago, który umożliwia pracę z rozdzielczością nawet do 8200 DPI. Na obudowie myszy znajdziemy dedykowany przycisk pozwalający na płynną zmianę rozdzielczości w trakcie rozgrywki. Ponadto Reaper wyposażony jest w 32 KB pamięci, która służy do zapisywania ustawień dla ośmiu programowalnych przycisków w trzech różnych profilach. Producent zachwala także wysoką ergonomię gryzonia oraz dobre wykończenie poszczególnych elementów obudowy, co przekłada się na wysoki komfort użytkowania myszy.

Reaper wykorzystuje wysokiej klasy podzespoły, które gwarantują wysoką precyzję oraz szybkość działania - częstotliwość raportowania na poziomie 1000 Hz oraz czas reakcji wynoszący 1 ms. Niewątpliwym atutem myszy jest także długi (1,8 m) kabel wzmocniony specjalnym oplotem.

CM Storm Reaper wyróżnia się nie tylko oryginalną stylistyką ale również szerokimi możliwościami personalizacji. Aluminiowa osłona, którą można zdemontować a następnie ozdobić ulubionym motywem lub logotypem sprawi, że Żniwiarz nabierze indywidualnego wyglądu.

Mysz CM Storm Reaper będzie dostępna w sprzedaży pod koniec sierpnia w sugerowanej cenie brutto wynoszącej 259 zł.Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Instagramowicze nabrali się na Bali
19 lutego 2020
Użytkowniczka Instagrama nabrała swoich followersów. Sesja zdjęciowa, którą opublikowała, wyglądała jak robiona na Bali...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto