A A A

CM Storm Xornet - myszka dla graczy

12 października 2011, 09:07
CM Storm Xornet - myszka dla graczy

Marka CM Storm zaprezentowała najnowszy produkt przeznaczony dla graczy – mysz CM Storm Xornet.

CM Storm Xornet wyposażony jest w czuły sensor umożliwiający pracę w trzech zdefiniowanych rozdzielczościach - 500, 1000 i 2000 DPI, pomiędzy którymi możemy przełączać się bez problemu w trakcie rozgrywki. Mysz oferuję także rolkę Ultra-Step Scroll Wheel Encoder, wyróżniającą się wysoką płynnością oraz precyzją. Ponadto gryzoń wykorzystuje mikroprzełączniki Omron, gwarantujące bezawaryjną pracę przez 5 000 000 kliknięć.

Dzięki wbudowanej pamięci o pojemności 8KB Xornet umożliwia zapisanie zaawansowanych makr oraz zdefiniowanych wcześniej profili, co pozwala graczom na dostosowanie ustawień myszy do ich indywidualnych preferencji. Niewątpliwą zaletą jest również system Anti-drift Control, którego głównym zadaniem jest zachowanie pełnej kontroli nad myszą podczas jej unoszenia i opuszczania.

Więcej informacji na temat CM Storm Xornet oraz pozostałych produktów CM Storm, można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto