A A A

Całkiem nowe MacBooki Pro już w tym roku

30 maja 2016, 07:20
Zdaniem Ming-Chi Kuo, jednego z analityków KGI Securities, w drugiej części bieżącego roku, firma Apple wprowadzi na rynek zupełnie nowe MacBooki Pro o przekątnych ekranu 13 i 15 cali.
Całkiem nowe MacBooki Pro już w tym roku

Nowe komputery mają mieć odświeżoną stylistykę oraz pakiet innowacyjnych funkcji. Znajdziemy w nich zintegrowany z touchpadem czytnik linii papilarnych oraz specjalną dotykową listwę OLED-ową umieszczoną nad klawiaturą. To proste rozwiązanie zastąpi klawisze funkcyjne.

W nowych laptopach Apple nie zabraknie portów USB-C/Thunderbolt 3 oraz wyświetlaczy Retina nowej generacji. Niewykluczone jest także podwyższenie natywnej rozdzielczości ekranów.

Kuo poinformował także, że jego zdaniem nie należy spodziewać się rewolucji w linii MacBooków Air, które pozostaną w niezmienionej postaci jeszcze przez jakiś czas. Nie ma zatem co się spodziewać implementacji w nich wyświetlaczy Retina.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Poważna usterka standardu LTE
25 lutego 2020
Naukowcy z Niemiec informują o odkryciu poważnej luki w zabezpieczeniach sieci LTE, która może posłużyć do korzystania na koszt innych...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto