A A A

Całkiem nowe MacBooki Pro już w tym roku

30 maja 2016, 07:20
Zdaniem Ming-Chi Kuo, jednego z analityków KGI Securities, w drugiej części bieżącego roku, firma Apple wprowadzi na rynek zupełnie nowe MacBooki Pro o przekątnych ekranu 13 i 15 cali.
Całkiem nowe MacBooki Pro już w tym roku

Nowe komputery mają mieć odświeżoną stylistykę oraz pakiet innowacyjnych funkcji. Znajdziemy w nich zintegrowany z touchpadem czytnik linii papilarnych oraz specjalną dotykową listwę OLED-ową umieszczoną nad klawiaturą. To proste rozwiązanie zastąpi klawisze funkcyjne.

W nowych laptopach Apple nie zabraknie portów USB-C/Thunderbolt 3 oraz wyświetlaczy Retina nowej generacji. Niewykluczone jest także podwyższenie natywnej rozdzielczości ekranów.

Kuo poinformował także, że jego zdaniem nie należy spodziewać się rewolucji w linii MacBooków Air, które pozostaną w niezmienionej postaci jeszcze przez jakiś czas. Nie ma zatem co się spodziewać implementacji w nich wyświetlaczy Retina.


Marcin Powęska / Informacja Prasowe
marcin.poweska@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Tor się odwołuje
25 stycznia 2022
Przedstawiciele projektu Tor odwołają się od decyzji blokującej dostęp do sieci.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto