A A A

Cambium Networks Canopy PMP450

2 listopada 2012, 07:56
Cambium Networks  Canopy PMP450

Cambium Networks wprowadziło na rynek Canopy PMP450 – nową platformę dla operatorów szerokopasmowych sieci bezprzewodowych. Rozwiązanie zaprojektowano z myślą o szybko wzrastających potrzebach użytkowników (a tym samym operatorów).

Administracja, tak w Polsce, jak i wielu innych krajach, dąży do zapewnienia łączności szerokopasmowej na obszarach o małej gęstości zaludnienia. Zastosowanie technologii DSL jest w takiej sytuacji bardzo kosztowne, ponieważ wymaga instalacji rozległych sieci światłowodowych. Natomiast PMP450 można wdrożyć szybko i – co nie mniej ważne – zdecydowanie taniej.

Canopy PMP450 to rozwiązanie typu punkt – wiele punktów czwartej generacji do stacjonarnych sieci dostępowych. Transmituje dane z przepływnością przekraczającą 90 Mb/s w paśmie 20 MHz z jednego punktu dostępowego. Stworzenie dwóch pierścieni po sześć punktów dostępowych zagwarantuje przepustowość ponad 1 GB/s.

Producent zapewnia, że system odznacza się dużą przepływnością, wprowadza niewielkie opóźnienia i jest synchronizowany za pomocą anteny GPS. PMP450 umożliwia szybkie wdrażanie nowych usług, co dla operatorów oznacza wzrost rentowności i zwiększenie tempa zwrotu z inwestycji. Platforma jest także atrakcyjną propozycją dla klientów instytucjonalnych, którzy mają wysokie wymagania dotyczące usług symetrycznych, umożliwiających przetwarzanie danych w chmurze, czy korzystanie z wideokonferencje.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

LinkedIn czyta dane ze schowka
7 lipca 2020
Nowa funkcja w systemie iOS 14 wykryła, że LinkedIn kopiuje dane ze schowka. Microsoft, do którego należy serwis, twierdzi, że to błąd.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto