A A A

Canon PowerShot SX730 HS - nowa generacja kompaktów

6 kwietnia 2017, 10:20
Canon zaprezentował aparat kompaktowy PowerShot SX730 HS. Został on wyposażony w matrycę CMOS o rozdzielczości 20,3 MP, procesor DIGIC 6 oraz szerokokątny obiektyw z 40-krotnym zoomem optycznym. Dzięki kompaktowej konstrukcji aparat z łatwością zmieści się w kieszeni plecaka lub spodni.
Canon PowerShot SX730 HS - nowa generacja kompaktów

PowerShot SX730 HS został wyposażony w matrycę CMOS o rozdzielczości 20,3 MP i procesor DIGIC 6, dzięki czemu może wykonywać zdjęcia seryjne z szybkością 5,9 kl./s. Aparat może się również pochwalić szerokokątnym obiektywem z 40-krotnym zoomem optycznym i 80-krotnym powiększeniem ZoomPlus.

Smukła konstrukcja - zaledwie 39,9 mm grubości - sprawia, że aparat z łatwością zmieści się w kieszeni plecaka lub spodni. Ostrość zdjęć i filmów ma być zapewniona dzięki szybkiemu autofokusowi, który ustawia ostrość zaledwie w 0,12 sekundy, ośmiu trybom inteligentnej stabilizacji obrazu oraz 5-osiowej dynamicznej stabilizacji obrazu.

PowerShot SX730 HS oferuje też dodatkowe rozwiązania. W trybie Creative Shot, który można włączyć nawet w ruchu, aparat automatycznie tworzy pięć dodatkowych wersji zdjęcia z różnymi filtrami i efektami. Użytkownicy aplikacji Instagram z pewnością docenią tryb Short Clip Movie, który rejestruje cztero- lub pięciosekundowe filmy Full HD z różnymi opcjami odtwarzania, takimi jak zwolnione lub przyspieszone tempo. Dodatkowo duży, odchylany ekran LCD o przekątnej 7,5 cm pozwala robić zdjęcia nawet z trudno dostępnych miejsc i tym samym uzyskać interesującą kompozycję.

Łączność Wi-Fi pozwala szybko połączyć aparat ze smartfonem. Połączenie można też nawiązać przez Bluetooth, które pozwala również zdalnie sterować aparatem. Aplikacja Canon Camera Connect umożliwia dodatkowo synchronizację lokalizacji zdjęcia z danymi GPS z telefonu.

 


PC Format / Informacja prasowa
Tagi: aparaty, canon
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto