A A A

CeBIT 2009 - ATEN prezentuje produkty

2 marca 2009, 12:37
Producent i projektant zaawansowanych rozwiązań sieciowych po raz kolejny weźmie udział w targach CeBIT 2009, które odbędą się w dniach 3-8 marca 2009 r. w Hanowerze. ATEN zaprezentuje cztery najnowsze linie Over-IP, nową wersję Control Center Over the NET oraz przełomowe rozwiązania dla MSP oraz i SOHO, w tym po raz pierwszy Media Distribution Solution.
CeBIT 2009 - ATEN prezentuje produkty

Na stoisku 81 w hali 12 będzie można zobaczyć między innymi:

Over the NET dla centrów danych
KVMP KL3116T Dual Rail Touch Screen – 16-portowy przełącznik ze zintegrowaną konsolą z ekranem LCD, do którego można podłączyć niezależnie 17” ekran dotykowy oraz klawiaturę z wbudowanym touchpadem. Wszystko to w wymiarze 1U. KL3116T jest pierwszym przełącznikiem tego typu niewymagającym instalowania żadnego dodatkowego oprogramowania.

Pozostałe produkty z tej serii:

  • KN4140v, 40-Port KVM Over the NET
  • KN4132, 32-Port KVM Over the NET
  • CC2000, Control Center Over the NET

Over IP marki ATEN przeznaczone dla MSP
16-portowy Slideaway LCD KVMP CL5716, który jest pierwszym na świecie przełącznikiem KVM z monitorem LCD posiadającym zintegrowany mechanizm rozpoznawania linii papilarnych, aby zapewnić najwyższe bezpieczeństwo zarządzania serwerami.
W tej kategorii zaprezentowany zostanie również CN8000, KVM on the NET.

Ponadto na targach CeBIT 2009 ATEN zaprezentuje po raz pierwszy nowy system do zarządzania monitorami – Media Distribution Solution. Rozwiązanie to umożliwia sprawny przesył dźwięku i obrazu w wysokiej jakości do wielu monitorów znajdujących się w znacznej odległości, z jednego źródła w czasie rzeczywistym. To tylko niektóre produkty ATEN zapowiedziane na tegoroczny CeBIT.

Źródło: Informacja prasowa


Mateusz Nosel
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto