A A A

CeBIT 2009 - MSI z naciskiem na osiągi

2 marca 2009, 15:59
CeBIT 2009 - MSI z naciskiem na osiągi

Wśród nowinek zaprezentowanych na targach CeBIT przez MSI pojawią się notebooki z serii MSI X-Slim. Wystawionymi modelami będą X320, X340 i X600, które zostaną pokazane w sześciu kolorach, z 13- i 15-calowymi matrycami.

Firma zaprezentuje także nowe rozwiązania z serii All-In-One, czyli połączenie komputera z centrum multimedialnym i telewizorem. Po wprowadzeniu na rynek w lutym tego roku 19-calowego Wind Topa AP1900 MSI zaprezentuje kolejne modele AIO, z 19, 20- i 22-calowymi matrycami i technologią ekranu dotykowego.

Na targach CeBIT MSI pojawi się nie tylko z nowymi produktami, ale również zaprezentuje nowe logo, które ma lepiej niż poprzednie pasować do obecnego wizerunku firmy.

Źródło: Informacja prasowa


Maciej Płochocki PCF
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto