A A A

CeBIT 2009 - nowe przełączniki NETGEAR

4 marca 2009, 13:58
Na tegorocznych targach CeBIT 2009, odbywających się właśnie w Hanowerze, firma NETGEAR zaprezentowała nowe przełączniki sieciowe charakteryzujące się znacznie niższym poborem mocy.
CeBIT 2009 - nowe przełączniki NETGEAR

Nowe energooszczędne technologie zostały zaimplementowane w przełącznikach: 16- i 24-portowych ProSafe® Gigabit Ethernet Switches (JGS516v2, JGS524v2); 5- i 8-portowych ProSafe® Gigabit Ethernet Desktop Switches (GS105v3, GS108v3); i 5- i 8-portowych ProSafe® Gigabit Ethernet Switches (GS605v3, GS608v3).

– Rynek małych i średnich przedsiębiorstw zawsze przykładał wiele uwagi do kosztów energii. Zielone przełączniki NETGEAR umożliwią redukcję kosztów, pozwalając zachować najwyższą możliwą wydajność – powiedział Sanjay Kumar, dyrektor ds. przełączników SMB w firmie NETGEAR. –NETGEAR konsekwentnie prowadził prace nad stworzeniem nowych układów, które pozwoliłyby sprostać wymogom rynku małych i średnich przedsiębiorstw. Firma znajduje się w awangardzie dostawców oferujących energooszczędne rozwiązania. Mamy wiele produktów, które otrzymały certyfikaty ENERGY STAR. Redukcja poboru mocy przez nasze przełączniki to kolejny krok milowy w drodze do uczynienia naszych produktów bardziej przyjaznymi środowisku.

Energooszczędne niezarządzalne przełączniki będą dostępne w Polsce w drugim kwartale 2009 r. Wszystkie produkty NETGEAR serii ProSfae chronione są wieczystą gwarancją i opcjonalnym pakietem ProSupport Maintenance. Więcej informacji o produktach NETGEAR można znaleźć na stronie producenta.

Źródło: Informacja prasowa


Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Apple będzie dbać o nasze zdrowie
26 maja 2020
Prawdopodobnie firma chce w nowych słuchawkach AirPods wykorzystać czujniki światła do monitorowania stanu zdrowia użytkownika.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto