A A A

CeBIT 2010: Premiera nowych produktów Gigabyte

4 marca 2010, 12:28
CeBIT 2010: Premiera nowych produktów Gigabyte

Gigabyte, producent płyt głównych oraz kart graficznych, zaprezentował nową linię urządzeń peryferyjnych, których premiera ma miejsce na rozpoczętych targach CeBIT 2010 w Hanowerze.

M8000Xtreme

Gigabyte M8000Xtreme to rozwiązanie opracowane z myślą o graczach. Druga seria gryzoni GHOST Gaming, do której należy M8000Xtreme, charakteryzuje się precyzją oraz szerokimi możliwościami dostosowania urządzenia do własnych potrzeb m.in. za pomocą rozbudowanych makr. M8000X wykorzystuje zaawansowany sensor laserowy, wyróżniający się regulowaną rozdzielczością sięgającą do 6000 DPI.

 

Atutem M8000Xtreme jest także rozbudowany system definiowania i zapisywania własnych makr. Za sprawą zaawansowanego silnika Gigabyte GHOST oraz 32 KB wbudowanej pamięci otrzymujemy możliwość zapisania aż do 70 makr. Makra te możemy za pomocą intuicyjnego edytora dowolnie modyfikować i tworzyć kombinacje wykorzystujące zarówno klawisze myszy jak i klawiatury.

Gigabyte M8000Xtreme oferuje także możliwość zmiany wagi myszy za pomocą dołączonych odważników (7 opcji) oraz charakteryzuje się wysoką ergonomią oraz atrakcyjnym wzornictwem.

M7700B

Oprócz rozwiązań dedykowanych dla graczy Gigabyte przygotował także propozycję dla pozostałych użytkowników. Pierwsza z nich to mysz M7700B, która do komunikacji z komputerem wykorzystuje technologię bezprzewodową – Bluetooth. Ponadto zastosowanie technologii Bluetooth w wersji V2.1+EDR pozwala na zwiększenie transmisji danych do 3 Mbit/s oraz zapewnia zasięg działania do 10 metrów.

 

KM7600

Kolejna propozycja to zestaw Gigabyte KM7600, w skład którego wchodzi klawiatura z dedykowanymi klawiszami do obsługi multimediów i przeglądarki internetowej oraz myszka. Oba urządzenia łączą się z komputerem bezprzewodowo (pasmo 2,4 GHz) wykorzystując do tego miniaturowy nadajnik umieszczony w porcie USB (zasięg do 10 metrów).

 

M7800S

Oferta Gigabyte powiększy się również o bezprzewodową myszkę M7800S. Wyróżnia się ona wzornictwem i ergonomią wykonania. Urządzenie posiada pozłacane 18-karatowym złotem elementy, kryształy Swarovskiego oraz skórę, która pokrywa wierzchnie części myszki. M7800S może pochwalić się również laserowym sensorem o regulowanej rozdzielczości (ustawienia 800 i 1600 DPI) oraz bezprzewodową technologią do komunikacji z komputerem.Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto