A A A

Cena iPhone'a 8 przekroczy 1000 dolarów

12 lutego 2017, 14:00
Flagowiec Apple nigdy nie należał do urządzeń przystępnych cenowo, a dodatkowo z generacji na generację ceny szybują w górę. W przypadku siódmej edycji przekroczono granicę 4500 złotych, co jest w tej chwili jedną z najdroższych ofert na rynku.
Cena iPhone'a 8 przekroczy 1000 dolarów

Jak donosi Phoneareana, tendencja ma się utrzymywać również w przypadku tegorocznej odsłony iPhone'a, co będzie skutkowało kolejnymi podwyżkami. W Stanach Zjednoczonych można więc spodziewać się kwot przekraczających aż 1000 dolarów, a w Polsce 5000 złotych.

Różne źródła mówią także o nowej odmianie urządzenia. Oprócz wersji klasycznej i Plus, na rynek ma trafić również droższa wersja Premium, która będzie oferowała lepsze podzespoły i większy ekran. Jej podstawowa cena ma być równa najbardziej pojemnej wersji modelu Plus.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
avatar
PumpingBoy
12 lutego 2017, 20:00
Pewnie iPhone ze swoją ceną wyrównaną do andoidowej konkurencji stał się zbyt plebejski i trzeba dodać trochę prestiżu nowym posiadaczom.:D
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto