A A A

Cenowy atak Play Online

7 lipca 2008, 12:15
Cenowy atak  Play Online

Od dziś multimedialny operator sieci Play rozpoczyna sprzedaż nowej usługi mobilnego dostępu do internetu - Play Online, która jest obecnie najbardziej konkurencyjną cenowo ofertą bezprzewodowego dostępu do internetu i prawdopodobnie skłoni innych polskich operatorów do obniżki cen.
W usłudze  abonament miesięczny wyniesie 45 złotych, a limit transferu danych 5 GB, tak więc 1 MB będzie kosztował około 0,8 grosza. Jest to cena niższa o około 50% od najtańszych dotychczas ofert konkurencji - około 1,5 grosza za 1 MB w Blueconnect 129 i Orange Free Premium. Operator zapewnia przy tym prędkość transferu danych 1 Mb/s, dopiero po przekroczeniu limitu zostanie ona zmniejszona do 32 kb/s.

Dodatkowe plusy oferty to modem USB Huawei E220 dostępny w bardzo niskiej cenie 69 złotych (39 złotych, jeśli kupiony zostanie w e-shopie) oraz fakt, że można będzie wypróbować usługę przez okres siedmiu dni. Jeśli nie spełni ona oczekiwań klienta, można zerwać umowę, tracąc jedynie opłatę za aktywację usługi w wysokości 9 złotych. Ze szczegółami oferty można się zapoznać na tej stronie.

Niestety, ponieważ klienci Play Online korzystać będą wyłącznie z nadajników HSDPA PLAY, usługa ta początkowo dostępna będzie jedynie w 28 miastach, gdzie Play ma odpowiednią infrastrukturę. Będą to: Białystok, Bydgoszcz, Gdańsk, Gdynia, Elbląg, Kielce, Kwidzyn, Legionowo, Lublin, Łódź, Mysłowice, Olsztyn, Opole, Piaseczno, Piotrków Tryb., Płońsk, Police, Pruszków, Radom, Rzeszów, Siemianowice Śląskie, Sopot, Szczecin, Świdnik, Toruń, Tychy, Warszawa, Wołomin. Z czasem zasięg oferty będzie poszerzany.

Źródło: Play


Tagi: internet
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto