A A A

Chcą pomóc osobom z nowotworami krwi, grając przez 2 dni na komputerach

6 grudnia 2017, 16:50
Najsłynniejsze nazwiska polskiej sceny gamingowej i znani artyści, tacy jak Łozo oraz Jankes, spotkają się w Warszawie, by 9–10 grudnia grać w popularne gry. W ten sposób podczas NVIDIA CHARITY STREAM przez 36 godzin będą zachęcać do przekazywania darowizn na Fundację DKMS. Wszystko będzie można oglądać dzięki transmisji online.
Chcą pomóc osobom z nowotworami krwi, grając przez 2 dni na komputerach

W tej charytatywnej akcji wezmą udział gracze z TEAM NVIDIA POLSKA i ich zaproszeni goście - w tym Krzysztof „Jankes" Jankowski, prezenter znany z Radia ESKA i TVP2 oraz wokalista Wojciech „Łozo" Łozowski, były lider zespołu Afromental. W sobotę, 9 grudnia o godzinie 12, zaczną grać w najpopularniejsze gry („PlayerUnknown's Battlegrounds", „Fortnite", „Destiny 2", „Counter Strike: Global Offensive") w studiu w Warszawie. Łącznie wszyscy spędzą na graniu 36 godzin.

Oprócz nich w wyzwaniu wezmą udział m.in. popularni influencerzy: reZigiusz, Izak, Pasha Biceps, Nervarien czy Wonziu. Swoje umiejętności zaprezentują też drużyny esportowe PRIDE, Team Kinguin i AGO Gaming. Zmagania będą się toczyć przede wszystkim przed ekranami komputerów ACER Predator G6 z kartami graficznymi GeForce GTX.

Przedsięwzięcie będzie można oglądać w internetowej transmisji na kanale http://www.twitch.tv/nvidiageforcepl. Przez cały czas uczestnicy NVIDIA CHARITY STREAM będą namawiać widzów do rejestrowania się w bazie potencjalnych Dawców szpiku i przekazywania pieniędzy na Fundację DKMS - Bazę Dawców Komórek Macierzystych Polska. Szuka ona dawców dla pacjentów z nowotworami krwi, potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych szpiku. Akcja ma także za zadanie poszerzać wiedzę na temat dawstwa.
Szczegółowy program wydarzenia umieszczono na stronie https://www.nvidia.pl/geforce/nvidia-charity-stream. Tam też można dokonać wpłat na rzecz Fundacji DKMS.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto