A A A

Chcą pomóc osobom z nowotworami krwi, grając przez 2 dni na komputerach

6 grudnia 2017, 16:50
Najsłynniejsze nazwiska polskiej sceny gamingowej i znani artyści, tacy jak Łozo oraz Jankes, spotkają się w Warszawie, by 9–10 grudnia grać w popularne gry. W ten sposób podczas NVIDIA CHARITY STREAM przez 36 godzin będą zachęcać do przekazywania darowizn na Fundację DKMS. Wszystko będzie można oglądać dzięki transmisji online.
Chcą pomóc osobom z nowotworami krwi, grając przez 2 dni na komputerach

W tej charytatywnej akcji wezmą udział gracze z TEAM NVIDIA POLSKA i ich zaproszeni goście - w tym Krzysztof „Jankes" Jankowski, prezenter znany z Radia ESKA i TVP2 oraz wokalista Wojciech „Łozo" Łozowski, były lider zespołu Afromental. W sobotę, 9 grudnia o godzinie 12, zaczną grać w najpopularniejsze gry („PlayerUnknown's Battlegrounds", „Fortnite", „Destiny 2", „Counter Strike: Global Offensive") w studiu w Warszawie. Łącznie wszyscy spędzą na graniu 36 godzin.

Oprócz nich w wyzwaniu wezmą udział m.in. popularni influencerzy: reZigiusz, Izak, Pasha Biceps, Nervarien czy Wonziu. Swoje umiejętności zaprezentują też drużyny esportowe PRIDE, Team Kinguin i AGO Gaming. Zmagania będą się toczyć przede wszystkim przed ekranami komputerów ACER Predator G6 z kartami graficznymi GeForce GTX.

Przedsięwzięcie będzie można oglądać w internetowej transmisji na kanale http://www.twitch.tv/nvidiageforcepl. Przez cały czas uczestnicy NVIDIA CHARITY STREAM będą namawiać widzów do rejestrowania się w bazie potencjalnych Dawców szpiku i przekazywania pieniędzy na Fundację DKMS - Bazę Dawców Komórek Macierzystych Polska. Szuka ona dawców dla pacjentów z nowotworami krwi, potrzebujących przeszczepienia komórek macierzystych szpiku. Akcja ma także za zadanie poszerzać wiedzę na temat dawstwa.
Szczegółowy program wydarzenia umieszczono na stronie https://www.nvidia.pl/geforce/nvidia-charity-stream. Tam też można dokonać wpłat na rzecz Fundacji DKMS.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Dwa nowe smartfony HTC
21 marca 2018
Firma HTC oficjalnie zaprezentowała dwa nowe urządzenia ze średniej półki: HTC Desire 12 i HTC Desire 12+.Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto