A A A

Chciałbyś poczuć się jak Brad Pitt lub Barack Obama?

23 września 2011, 15:45
Chciałbyś poczuć się jak Brad Pitt lub Barack Obama?

Programista Arturo Castro wraz z artystą Kylem MacDonaldem, zamieścili w sieci wideoprezentację możliwości stworzonego przez siebie programu, który potrafi zamienić naszą twarz na inną, w czasie rzeczywistym.

Programy oferujące podobne możliwości były już dostępne od dawna, m.in. na telefony komórkowe, z tym, że jedyne co potrafiły, to zniekształcać rysy twarzy w bliżej nieokreślone kształty i stwory, przypominające istoty pozaziemskie.

Na nagranym przez siebie filmiku „zapożyczają” oni twarze tak znanych osób jak: Brada Pitta, Michaela Jacksona, Marylin Monroe czy też Baracka Obamy. Aplikacja będzie dostępna na wielu platformach – PC, Mac. Linux, iPhone oraz na Androidzie.

Program FaceTracker jest darmowy, warto również wspomnieć, że jest oprogramowaniem otwartym, co oznacza, że każdy zdolny programista może wpływać na funkcjonalność kolejnych wersji programu oraz go ulepszać. Nie będzie można go jednak używać w zastosowaniach komercyjnych.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto