A A A

Chieftec pokazał obudowę CI-02B-OP

19 lutego 2021, 15:00
Nowa konstrukcja Chieftec CI-02B-OP z serii Mesh pozwoli złożyć niewielką stację roboczą.
Chieftec pokazał obudowę CI-02B-OP

Liczy się przewiew

Chieftec zaprezentował obudowę CI-02B-OP z serii Mesh. To kompaktowe konstrukcje typu m-ATX, pozwalające użytkownikowi oszczędzić miejsce pod biurkiem. Obudowę wykonano ze szczotkowanego aluminium pomalowanego na czarno, a część paneli stanowią przewiewne elementy siatkowe. Wymiary „skrzynki” to 390x265x295 mm. W zestawie znajdziemy też 22-milimetrowe nóżki. Obudowa bez podzespołów waży 4,3 kg.

 

Wszystko się zmieści

W środku możemy zamocować płytę główną w formacie mini ITX lub mATX. Maksymalna głębokość zasilacza to 160 mm, tyle samo, ile dopuszczalna wysokość coolera. W obudowie zmieści się też karta o długości do 320 mm. Obudowę wyposażono w filtr przeciwpyłowy na dole oraz magnetyczny filtr przeciwpyłowy na górze. Jeżeli chodzi o wentylatory, użytkownik może zamocować odpowiednio: jeden 120- lub 140-milimetrowy z przodu, jeden 120-milimetrowy z tyłu i jeden 120- lub 140-milimetrowy u góry.

Obudowę objęto 24-miesięczną gwarancją.

fot. Chieftec


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto