A A A

Ciche UPS-y do pracy w każdych warunkach

19 października 2016, 07:40
Przy obecnej różnorodności sprzętu elektronicznego warto, by zasilacz awaryjny zapewniał bezpieczeństwo wielu typom urządzeń, był efektywny w działaniu i cechował się wysoką kulturą pracy. Do tego dążył właśnie PowerWalker, przygotowując serię UPS-ów VFI TG i VFI TGS.
Ciche UPS-y do pracy w każdych warunkach

Cicha praca

Zarówno VFI TG jak i VFI TGS należą do UPS-ów typu On-Line, mających zapewnić prąd o najwyższej jakości, co czyni je przydatnymi zarówno dla firm, jak i gospodarstw domowych wyposażonych w dużą ilość urządzeń elektrycznych. Jak zapewnia producent, projektanci starali się stworzyć serię zasilaczy On-Line, które w porównaniu ze standardowymi rozwiązaniami z tego segmentu UPS-ów, pracują o wiele ciszej, nie rozpraszając uwagi użytkownika.

Dla domu i firmy

Firma i dom to nie jedyne miejsce, gdzie zasilacze awaryjne powinny spełnić swoją rolę. UPS-y VFI TG i VFI TGS wspierają technologię USB HID. Oznacza to, iż sterować zasilaczem i bezpiecznie wyłączać podłączone do niego urządzenia można poprzez aplikację wewnętrzną systemu operacyjnego, odpowiedzialnego za zarządzanie energią. Dzięki takiemu rozwiązaniu UPS-y te mogą zostać użyte w kioskach, bankomatach, kasach POS czy przy systemach ochrony.

Długi czas podtrzymania

Jeśli chodzi o różnice, to VFI TG i VFI TGS mają nieco inną konstrukcję: modele z serii TG posiadają wewnętrzną baterię, natomiast TGS mocniejszą ładowarkę (6A zamiast 1A) i zewnętrzne moduły bateryjne, umożliwiające podłączenie do UPS-a dużych akumulatorów, zapewniających długie czasy podtrzymania.

UPS-y VFI TG i VFI TGS dostępne są w modelach o mocy 1000, 2000 i 3000VA, w cenach od 809 zł do 1949 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (1)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto