A A A

Co planują twórcy Snapchata?

18 września 2019, 11:35
Komunikator stracił wielu użytkowników po tym, jak Facebook skopiował funkcje Snapchata do swojej aplikacji. Twórcy narzędzia nie poddali się i chcą ponownie przyciągnąć odbiorców.
Co planują twórcy Snapchata?

Jednym z planów firmy Snap Inc., będącej właścicielem serwisu, jest funkcja pozwalająca na lepsze wykorzystanie tzw. snapcode'u (obrazka ze specjalnym kodem, ułatwiającym dodawanie znajomych). Twórcy komunikatora chcą ułatwić całą procedurę, dodając możliwość opublikowania własnej naklejki w zakładce Story, aby każdy mógł zeskanować ją już przy przeglądaniu udostępnionych zdjęć. Nie wiadomo jeszcze, kiedy taka opcja się pojawi, ale najprawdopodobniej przy okazji aktualizacji umożliwiającej dzielenie się muzyką za pośrednictwem Snapchata.

Nieco bardziej odległą perspektywą jest nowa zakładka z aktualnościami, zamieniająca Snapchat, dzięki której komunikator upodobni się do serwisu informacyjnego. Prawdopodobnie aplikacja będzie po prostu kolportować treści zewnętrznych wydawców. Snap Inc. nie chce na razie komentować przebiegu prac nad tą nowością, ale są doniesienia,że sekcja zadebiutuje już w 2020 roku.

fot. Snapchat

 

 


Krzysztof Kempski
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Microsoft: promocja dla piratów
7 grudnia 2021
Koncern z Redmond proponuje nawet 50 proc. rabatu na subskrypcję pakietu Microsoft 365 osobom, które zrezygnują z używania nielegalnych wersji...
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto