A A A

Conceptronic – stacja dokująca

1 kwietnia 2014, 14:00
Conceptronic, producent peryferii i elektroniki użytkowej poinformował o wprowadzeniu na polski rynek stacji dokującej dysku twardego. Rozwiązanie nie wymaga zewnętrznej obudowy i zapewnia stabilne mocowanie dysków oraz szybki transfer danych.
Conceptronic – stacja dokująca

Stacja dokująca dysku twardego Conceptronic (CHDDOCKUSB3) to urządzenie przeznaczone do napędów 2,5" i 3,5" HDD i SSD. Umożliwia podłączenie dysków twardych przez szybki port USB. Jest to rozwiązanie, które nie wymaga instalacji dysku w stacji roboczej i pozwala w kilka sekund zamienić napędy.

Zaopatrzona w port USB 3.0 gwarantuje transfer danych do 4,8 Gb/s. Idealnie sprawdzi się przy kopiowaniu dużych plików jak filmy wideo czy tworzeniu kopii zapasowych. Wydajny Chipset Genesys Logic GL3310 odpowiada za płynną pracę stacji. Dzięki technologii plug&play podłączenie do komputerów stacjonarnych jak i przenośnych nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Cenę detaliczną produktu ustalono na 145 zł.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto