A A A

Cookoo - zegarek komunikujący się z systemem iOS 5 i iOS6

31 stycznia 2013, 11:56
Cookoo - zegarek komunikujący się z systemem iOS 5 i iOS6

W ofercie firmy Alstor pojawiło się kolejne rozwiązanie dedykowane dla użytkowników produktów firmy Apple. Zegarek Cookoo korzysta z technologii Bluetooth 4.0 LE, dzięki czemu umożliwia bezprzewodową obsługę wybranych funkcji smartfonów, tabletów i odtwarzaczy.

Zegarek jest kompatybilny z iPhone 5, iPhone 4S, iPad (3 i 4 generacji). Po zainstalowaniu dostępnej bezpłatnie w App Store aplikacji Cookoo użytkownik może wybrać, które powiadomienia chce otrzymywać oraz jak będą one sygnalizowane – wibracjami czy dyskretnym dźwiękiem.

Zegarek może wyświetlać powiadomienia o:

• połączeniach przychodzących

• połączeniach nieodebranych

• wiadomościach z Facebook’a

• przypomnieniach z kalendarza

• niskim poziomie baterii

• utracie zasięgu

Cookoo został dodatkowo wyposażony w przycisk, który umożliwia znalezienie telefonu, zdalne zrobienie zdjęcia, zameldowanie się na Facebook’u lub oznaczenie swojej lokalizacji na mapie.

Cookoo nie wymaga ładowania, jest odporny na zarysowania oraz wodę – do 5ATM. Zegarek jest dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Aplikacja Cookoo jest wciąż rozwijana i już wkrótce będą dostępne nowe urządzenia, z którymi zegarek będzie kompatybilny, a także nowe funkcje – np. sterowanie odtwarzaniem muzyki, budzik, stoper. Powiadomienia o otrzymanych e-mailach oraz wiadomościach sms będą dostępne po wprowadzeniu tych funkcji w nowej wersji iOS.

Zegarek Cookoo jest już dostępny w większości sklepów w całym kraju. Sugerowana cena detaliczna wynosi 399 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto