A A A

Cooler Master - najlepsze Mini Mody

8 listopada 2016, 12:00
Marka Cooler Master zorganizowała konkurs Mini Mod Invitational, który udowadnia, że tworzenie miniaturowych obudów to ciekawa i popularna dziedzina.
Cooler Master  - najlepsze Mini Mody

Czym są mini mody? Najprościej rzecz ujmując: miniaturowymi wersjami pełnowymiarowych modów. Oczywiście nie są to prawdziwe obudowy z zamontowanymi w środku podzespołami, a jedynie ich modele wykonane z różnych materiałów: części prawdziwych obudów, drewna, plastiku, stali, tektury itd.

Cooler Master, znany ze wspierania modderów i PC-towych artystów, ostatnimi czasy ogłosił konkurs na najlepszego Mini Moda. W zawodach wzięło udział 14 modderów, prezentując różnorodne prace: od klasycznie wyglądających Mini Modów, po dzieła nietuzinkowe, w których główną rolę odgrywały postacie Chibi, broń z Gundam Wing czy... Harley Quinn z Batmana.

Ostatecznie fani jako zwycięzcę wskazali moddera Samambę z Brazylii, twórca Mini Moda Mini Cyber MC5. Co ciekawe, w tym konkretnym modelu kolor podświetlenia można zmieniać z poziomu urządzenia mobilnego (wideo).


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto