A A A

Cooler Master - kompletny zestaw dla gracza

25 lipca 2016, 13:30
Wybór sprzętu do grania wymaga wielu godzin spędzonych w sklepach. Z pomocą przychodzi Cooler Master, który właśnie wypuścił na rynek słuchawki MasterPulse, a także złożony z klawiatury i myszki pakiet MasterKeys Lite L Combo RGB.
Cooler Master - kompletny zestaw dla gracza

Wchodzące w skład zestawu MasterKeys peryferia posiadają podświetlenie RGB, o palecie barw wynoszącej 16,7 mln kolorów. W przypadku pierwszego z wymienionych urządzeń podświetlone są wszystkie klawisze, natomiast gryzoń mieni się kolorami na scrollu i tylnej części. Dodatkowo bez korzystania z oprogramowania można ustawić jeden z kilku trybów świetlnych, zmienić częstotliwość wyświetlania czy jego szybkość.

Graczu, smacznego!

Klawiatura posiada autorskie przełączniki hybrydowe Cooler Mastera. Do tego dochodzą liczne klawisze multimedialne, anti-ghosting na 26 przycisków, a także możliwość blokady klawisza Windows. Graczy lubiących spożywać posiłki przed komputerem powinna ucieszyć informacja, że klawiatura jest odporne na zachlapania. Gdy więc przez przypadek ochlapie się ją wodą lub innym płynem, nie wpłynie to w żaden sposób na jej działanie.

Precyzja w każdym wymiarze

Myszkę wyposażono w cieszący się sporym uznaniem sensor optyczny Avago 3050. Gryzoń oferuje cztery poziomy DPI - 500, 1000, 2000 i 3500 - dzięki czemu gracz sam może dostosować czułość urządzenia w zależności od własnej potrzeby. Lewy i prawy przyciski korzystają z przełączników Omron - na tyle ciężkich by uniknąć kłopotliwego missclicka, ale jednocześnie nie wymagających zbyt dużej siły do aktywacji.

Słuchawki do grania i muzyki

Ciężkie basy sprawdzają się idealnie przy słuchaniu muzyki, natomiast do gier znacznie lepiej pasuje neutralny dźwięk, pozwalający wychwycić kroki zbliżającego się rywala. MasterPulse korzysta z technologii Bass FX boost dial i dzięki umieszczonym na słuchawkach pokrętłach użytkownik sam może regulować ich intensywność.

Przemyślana konstrukcja

Wnętrze słuchawek chroni aluminiowa powłoka, natomiast silikonowe nakładki mają zapewnić właściwą przyczepność MasterPulse. Dodatkowo kształt słuchawek został tak zaprojektowany, by nie przepuszczać dźwięków z zewnątrz. O tym, jak duże ma to znaczenie, wie każdy fan muzyki. Trwałość urządzenia gwarantować ma też nieplączący się płaski kabel oraz etui do słuchawek.

Halo, słychać mnie?

Dzięki specjalnemu pilotowi użytkownik może przewijać, zatrzymywać czy pomijać utwory odtwarzane z tableta, PC-ta i smartfona. Kontroler pozwala także na bezpośrednie odbieranie przychodzących rozmów, zaś czuły mikrofon wbudowany w MasterPulse zapewnia odpowiednią jakość takiej konwersacji.

Pakiet MasterKeys Lite L Combo RGB kosztuje 269 zł, z kolei za słuchawki MasterPulse trzeba zapłacić 279 zł.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto