A A A

Cooler Master - nowe chłodzenie wodne

5 czerwca 2019, 14:30
Cooler Master Liquid ML240P Mirage jest nie tylko wydajnym systemem chłodzenia - to także efektowny dodatek stylistyczny do komputera.
Cooler Master - nowe chłodzenie wodne

Cooler Master podczas targów Computex 2019 przedstawił nowy model chłodzenia wodnego z serii Master Liquid. ML240P Mirage jak niemal każde urządzenie tego typu składa się z dwóch głównych części: radiatora oraz pompy, połączonych szczelnymi wężykami. Jednak tutaj producent dodał jeszcze jeden, ważny wyróżnik - podświetlenie. Górna część pompy wodnej jest przezroczysta, a przy tym wyposażona w diody LED RGB, co pozwala na uzyskanie efektownej iluminacji. Podobne diody zostały umieszczone w wentylatorach zamontowanych na radiatorze Master Liquid ML240P Mirage.

Podświetlenie obydwu części chłodzenia może być modyfikowane za pomocą specjalnego oprogramowania Lightning Control. Jest także zgodne z systemami podświetlenia producentów popularnych płyt głównych jak: MSI, ASUS czy ASRock. Producent zapewnia też specjalny bezprzewodowy sterownik podświetlenia.

Iluminacja zapewnia efektowny wygląd, ale podstawowym zadaniem ML240P Mirage jest skutecznie chłodzić CPU. W tym celu przebudowano, względem poprzednich serii, wewnętrzną konstrukcję pompy wodnej. Pozostawiono jednak miedzianą podstawę, dla jak najszybszego transferu ciepła.

Za chłodzenie Cooler Master Liquid ML240P Mirage przyjdzie nam zapłacić ok. 679 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto