A A A

Cooler Master Elite 361

7 lutego 2012, 12:19
Cooler Master Elite 361

Cooler Master zaprezentował nową obudowę Mini-Tower Elite 361 z możliwością pionowego lub poziomego ustawienia.

Dzięki niewielkim wymiarom Elite 361 ma sprawdzić się w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni do pracy. Plusem obudowy jest bez wątpienia możliwość ustawienia jej zarówno w pionie jak i poziomie. Wszystko za sprawą zastosowania unikalnego rozwiązania pozwalającego na odpowiednią cyrkulację powietrza niezależnie od położenia obudowy. Użytkownik otrzymuje w zestawie cztery gumowe podkładki, które może zamocować według uznania, dodatkowo obrotowe logo Cooler Master ułatwia korzystanie z Elite 361.

Wnętrze samej obudowy jest wyjątkowo pojemne, a siedem slotów dla kart rozszerzeń pozwala użytkownikowi na rozbudowę komputera. Obudowa Elite 361 jest zgodna ze standardem ATX. Ponadto umożliwia instalację do pięciu dysków twardych 3,5 cala oraz dodatkowej karty graficznej. Po demontażu koszyka na dyski twarde zyskujemy dodatkową przestrzeń pozwalającą na instalację najwydajniejszych kart graficznych, o długości sięgającej do 312 mm. Wentylator o średnicy 120mm oraz możliwość montażu dodatkowego chłodzenia (80-120 mm) zapewniają obudowie odpowiednie warunki pracy.

Więcej informacji o produktach Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.

 

 


Krzysztof Mocek
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi: sprzęt
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności

Zmiany w mailingu YouTube'a
8 sierpnia 2020
Subskrybenci przestaną otrzymywać e-maile o zamieszczanych na kanałach YouTube'a nowościach.


Potrzebujesz dziennika? No to notuj
7 sierpnia 2020
Moleskine, firma znana z produkcji notesów, przygotowała internetowy dziennik, który łączy wiele innych przydatnych funkcji.

Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto