A A A

Cooler Master Ergostand IV - podstawka chłodząca dla laptopów

10 grudnia 2018, 14:30
W laptopach montowane są coraz silniejsze procesory, bardzo wydajne karty graficzne i nośniki SSD. Każdy z tych podzespołów wydziela znaczne ilości ciepła. Podstawka Cooler Master Ergostand IV ma zapobiegać podobnym sytuacjom.
Cooler Master Ergostand IV - podstawka chłodząca dla laptopów

Pod jej perforowaną powierzchnią znajdują się dwa duże (140 mm średnicy) wentylatory, które kręcą się z prędkością sięgającą 1400 obrotów na minutę. Wytworzony w ten sposób ruch powietrza znacząco poprawia warunki termiczne panujące w środku komputera.

Chłodzenie to jednak nie wszystko. Cooler Master Ergostand IV pozwala na podniesienie laptopa, a tym samym uzyskanie bardzo korzystnego rezultatu: ergonomicznego środowiska pracy, pomimo pracy na laptopie. Mało kto o tym pamięta, ale laptopy nie sprzyjają komfortowi pracy. Z racji ich rozmiarów i sylwetki musimy się nad nimi dość silnie pochylać, wręcz garbić. Z podstawką Cooler Mastera można dopasować wysokość, na której znajduje się tylna krawędź komputera, a tym samym także ekran.

W wielu laptopach spotykamy się z niedoborem gniazd USB, dlatego producent postanowił wyposażyć Ergostand IV w hub USB. W ten sposób zyskujemy cztery dodatkowe pełnowymiarowe porty USB 2.0 (typ A). Fani iluminacji znajdą też coś dla siebie. Ergostand IV posiada bowiem delikatny pasek podświetlenia LED, który znajduje się na dolnej krawędzie podstawki.

Produkt wyceniono na 149 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Usprawnione Mapy Google'a
18 października 2019
Google ułatwia raportowanie utrudnień w ruchu drogowym oraz dodaje nową funkcję do aplikacji Mapy w wersji na urządzenia z systemem iOS.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto