A A A

Cooler Master GeminII M4 - niskoprofilowy system chłodzenia CPU

27 września 2011, 12:23
Cooler Master GeminII M4 - niskoprofilowy system chłodzenia CPU

Cooler Maste zaprezentował najnowszy, niskoprofilowy system chłodzenia przeznaczony dla procesorów firm AMD i Intel – GeminII M4.

Urządzenie mimo niewielkich gabarytów - wysokość całego systemu wynosząca zaledwie 59mm - zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła z powierzchni CPU. Jest to możliwe dzięki wykorzystaniu 4 ciepłowodów oraz specjalnie zaprojektowanego, aluminiowego radiatora. Na uwagę zasługuje również niezwykle cienki wentylator o średnicy 120mm, który gwarantuje przepływ powietrza sięgający nawet 58,4 CFM.

Konstrukcja GeminII M4 sprawia, że jest to idealne rozwiązanie dla komputerów zamkniętych w niewielkich obudowach (typu slim), w których wykorzystano wydajne jednostki centralne firm AMD lub Intel.

Więcej informacji na temat GeminII M4 oraz innych produktów Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto