A A A

Cooler Master MM830 - mysz z 24 000 DPI

9 lutego 2019, 08:30
Na polskim rynku debiutuje myszy dla graczy Cooler Master MM830 mogąca pochwalić się zawrotną rozdzielczością 24 000 DPI. To nie jedyny nietypowy aspekt tej premiery.
Cooler Master MM830 - mysz z 24 000 DPI

Czujnik optyczny tego urządzenia pozwala na kierowanie poczynaniami w grach z niezwykłą precyzją. Jego maksymalna rozdzielczość wynosi aż 12 tysięcy punktów na cal. Po uruchomieniu dodatkowej opcji mysz odczytuje nawet 24 tysiące punktów na cal.

Myszka ma niewielki panel OLED zamontowano w obudowie urządzenia. To co zostanie na nim wyświetlone zależy tylko od użytkownika -  śmieszne hasło, emblemat klanu czy logo ulubionej gry. Ekran ma wprawdzie niewielki rozmiar i rozdzielczość, ale pozostaje jasny i czytelny dzięki zastosowaniu technologii OLED.MM830 ma zwartą konstrukcję wyposażoną w podpórkę pod kciuk, wyprofilowaną tak, aby ręka mogła swobodnie spoczywać na podstawie urządzenia. Całość wykonano z solidnego, czarnego tworzywa. Producent zastosował też wytrzymałe przełączniki Omron, mające przetrwać nawet 20 milionów kliknięć.

Cena myszy Cooler Master MM830 na polskim rynku ma wynieść 360 zł.

Specyfikacja:

sensor: Pixart 3360
rozdzielczość: 12 000 DPI (podnoszona programowo do 24 000 DPI)
podświetlenie: tak, RGB (16,7 mln kolorów)
typ chwytu: palm grip lub claw grip
LoD: 2 mm
przełączniki: Omron, 20 milionów kliknięć
masa: 162 g
kabel: w oplocie, 1,8 m


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto