A A A

Cooler Master MasterPulse MH530 - nie tylko do gier

12 maja 2018, 08:20
Na rynek trafiły słuchawki Cooler Master MasterPulse MH530, które zdaniem producenta zadowolą nie tylko graczy, ale też miłośników muzyki. Czy rzeczywiście tak będzie?
Cooler Master MasterPulse MH530 - nie tylko do gier

MasterPulse MH530 to słuchawki, które z założenia są przeznaczone do grania. Nadmiar basu może jednak drażnić w muzyce lub filmie. Dlatego producent wyposażył MH530  w możliwość fizycznego regulowania natężenia niskich tonów poprzez specjalne nakładki na nauszniki, odpowiednio kierujące dźwięk. Z założonymi panelami bocznymi headset generuje znacznie bardziej wyraziste basy, podczas gdy zdjęcie pokryw skutkuje naturalnym dźwiękiem.

Możliwość nadania indywidualnego charakteru swoim akcesoriom to życzenie wielu graczy. Cooler Master MasterPulse MH530 można zmodyfikować drukując na drukarce 3D własną wersję paneli Focus FX. Producent wręcz zachęca do tego, udostępniając bazowy projekt na stronie internetowej produktu.

Duże nauszniki wykonano z miękkiego materiału. Podobnie wykończona została wewnętrzna część pałąka. Całe sterowanie umieszczono na pilocie przewodowym znajdującym się na kablu urządzenia. To wszystko razem ma pozytywnie wpływać na komfort użytkowania. Dla miłośników gier to dobra wiadomość, bo współczesne tytuły potrafią wciągnąć na wiele godzin.

Produkt dostępny jest na rynku w cenie około 260 zł.

Dane techniczne:

  • Średnica głośników: 44 mm
  • Impendancja: 50 Ω
  • Pasmo przenoszenia: 20 - 2000 Hz
  • Czułość: 118 dB +/- 3 dB (Focus FX) / 109 dB +/- 3 dB (bez Focus FX)
  • Długość kabla: 1,2 m (adapter audio 0,3 m)
  • Rodzaj mikrofonu: wielokierunkowy
  • Czułość mikrofonu: -34 dB +/-3 dB
  • Odstęp sygnału od szumu: 50 dB lub więcej 

 


PC Format / Informacja prasowa
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto