A A A

Cooler Master Seidon 120XL i Seidon 240M

13 lutego 2013, 10:22
Cooler Master Seidon 120XL i Seidon 240M

Cooler Master rozszerza linię systemów chłodzenia wodnego z serii Seidon o dwa nowe modele - Seidon 120XL oraz Seidon 240M.

Seidon 120XL i 240M zostały zaprojektowane ze szczególnym uwzględnieniem takich parametrów jak kompaktowe gabaryty, prosta instalacja oraz przystępna cena, co znacznie poszerza grono potencjalnych odbiorców. Oba modele wykorzystują miedziane bloki wodne wykonane w technologii Micro Channels (mikro kanałów), co przekłada się na zwiększenie efektywności odprowadzania ciepła z CPU. Dzięki integracji z blokiem wodnym, pompa zajmuje mniej miejsca w obrębie podstawki procesora, zapewniając przy tym wydajność i niezawodność porównywalną ze standardowymi systemami chłodzenia powietrzem. Dodatkowo duży, 120 mm wentylator/wentylatory PWM, pracujący w przedziale 600 – 2400 RPM, pozwala na elastyczne dostosowywanie parametrów wydajności i hałasu do indywidualnych preferencji użytkownika.

Seidon 120XL i Seidon 240M to kompleksowe systemy chłodzenia wodnego typu All-In-One, które umożliwiają prostą instalację w warunkach domowych. Dzięki fabrycznemu napełnieniu instalacji cieczą, przetestowaniu oraz zaplombowaniu użytkownik końcowy otrzymuje w pełni gotowy do pracy blok wodny gwarantujący bezobsługowe działanie przez wiele lat. Rozwiązania Cooler Master zapewniają pełne wsparcie dla najnowszych procesorów Intela i AMD, w tym modeli dedykowanych dla podstawek Intel LGA 2011 i AMD FM2.

Sugerowana cena detaliczna chłodzenia wodnego Seidon 120XL to: 339,00 PLN brutto.

Sugerowana cena detaliczna chłodzenia wodnego Seidon 240M to: 379,00 PLN brutto.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto