A A A

Cooler Master Silencio 450

21 października 2011, 12:55
Cooler Master Silencio 450

Firma Cooler Master zaprezentowała wyciszoną obudowę Silencio 450.

Jak twierdzi producent, rodzina produktów Silencio charakteryzuje się wysoką absorbcją dźwięku. Efekt taki uzyskano za sprawą wykorzystanych materiałów dźwiękochłonnych, którymi pokryte jest wnętrze każdej obudowy. Dodatkowo sam szkielet Silencio 450 wykonany jest z wysokogatunkowej stali, co w połączeniu z gumowymi nóżkami pozwala na efektywne ograniczenie hałasu i wibracji. Obudowa wyposażona jest także w dwa, ciche wentylatory Cooler Master, które odpowiadają za odprowadzanie ciepła z wnętrza obudowy.

Wewnątrz Silencio 450 możemy zainstalować m.in. trzy napędy 5.25”, sześć 3.5” i jeden 2.5”. Po demontażu klatki na dyski twarde wnętrze obudowy bez większych problemów pomieści także największe gabarytowo katy graficzne - AMD Radeon HD 6990 i NVIDIA GTX 590. Na zewnętrznym panelu znajdziemy port USB 3.0 oraz czytnik kart pamięci SD, dzięki któremu łatwo zgramy zdjęcia lub filmy z naszego aparatu. Obudowa Silencio 450 wyposażona jest również w wydajny system chłodzenia oraz zestaw filtrów przeciwpyłowych. Producent nie zapomniał o użytkownikach preferujących wodne chłodzenie. Dzięki specjalnym otworom umieszczonym w tylnej części obudowy możliwa jest instalacja najpopularniejszych systemów chłodzenia wodnego.

Więcej informacji na temat obudowy Silencio 450 oraz innych produktów Cooler Master można znaleźć na stronie producenta.


Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto