A A A

Cooler Master V1200 Platinum – zasilacz dla wymagających

8 maja 2014, 12:10
Cooler Master poinformował o rozszerzeniu linii popularnych zasilaczy z serii V o nowy model - V1200 Platinum.
Cooler Master V1200 Platinum – zasilacz dla wymagających

Bezkompromisowa wydajność oraz stabilna praca

V1200 został zbudowany w oparciu o sprawdzoną i wydajną konstrukcję wykorzystywaną z powodzeniem w zasilaczach Cooler Master z serii V. Dzięki temu model ten, oprócz niebagatelnej mocy 1200 wat, wyróżnia się również wysoką sprawnością wynoszącą do 93% przy 50% obciążeniu. Ponadto V1200 wyposażono w ultra cichy wentylator FDB (Fluid Dynamic Bearing) o średnicy 135mm, który sterowany jest za pomocą automatyczno-hybrydowego kontrolera pozwalającego na swobodną zmianę trybu pracy w dowolnym momencie. Rozwiązanie takie gwarantuje obniżenie do minimum poziomu hałasu przy zachowaniu bezpiecznych temperatur. V1200 Platinum należy także pochwalić za stabilne napięcia wyjściowe, których wahania wynoszą poniżej 1%. Wrażenie robi również aż 12 linii PCI-E 6+2, za pomocą których możliwe jest zapewnienie stabilnego zasilenia dla czterech kart graficznych pracujących w trybie SLI/XFire. Warto też wspomnieć o rozszerzonej, siedmioletniej gwarancji, która wraz z certyfikatem 80 PLUS Platinum jest najlepszym potwierdzeniem niezawodności zasilacza Cooler Master V1200 Platinum.

Zasilacze z serii V

Zasilacze Cooler Master z serii V to przede wszystkim starannie zaprojektowana konstrukcja, wysokiej klasy komponenty oraz doskonała jakość wykonania. Wśród ich największych atutów należy wymienić japońskie kondensatory, zmodernizowaną budowę płytki PCB oraz 42-milimetrowe transformatory. Kolejnym plusem jest wspomniany wcześniej wentylator FDB, który oferuje wydłużoną żywotność, wysoką efektywność oraz niski poziom generowanego ciśnienia akustycznego nawet przy pełnym obciążeniu.

Na pochwałę zasługuje także prosta i łatwa instalacja, która jest możliwa dzięki zastosowaniu modułowego systemu okablowania oraz płaskich taśm. Ponadto wszystkie modele z serii V oferują pełne wsparcie dla 4 generacji procesorów Intel Haswell. Połączenie tych wszystkich elementów sprawia, że zasilacze Cooler Master to produkty wyróżniające się wyjątkową sprawnością, wydajnością, funkcjonalnością oraz stabilnością pracy w każdych warunkach.

Dostępność i cena

Zasilacze Cooler Master z serii V dostępne są w sprzedaży w czterech wersjach - 700W, 850W, 1000W i 1200W. Sugerowana cena brutto dla najnowszego modelu V1200 Platinum wynosi 1089 złotych.

 


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Tagi:
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Nie zapomnij o haśle!
21 czerwca 2022
Choć mogą się wydawać mało nowoczesne, hasła to nadal nie tylko jeden z najpopularniejszych sposobów zabezpieczania swoich kont, ale także...


Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto