A A A

Cooler Master wprowadza dwie nowe myszki dla graczy

28 sierpnia 2017, 13:30
Po dobrze przyjętych myszkach z serii MasterMouse, Cooler Master poszerzył właśnie ofertę gryzoni o nowe modele: MM530 i MM520.
Cooler Master wprowadza dwie nowe myszki dla graczy

MasterMouse MM530 to propozycja dla tych, którzy preferują chwyt typu palm, gdzie powierzchnia gryzonia jest większa i pozwala na swobodne położenie na niej ręki. Z kolei miłośnicy claw grip - tu dłoń gracza układa się w charakterystyczny szpon - powinni zainteresować się modelem MM520.

Obie myszki wyposażono w sensor optyczny Pixart PMW3360, umożliwiający ustawienie czułości urządzeń od 100 do 12000 DPI. Jakość sensora wpływa również m.in na brak opóźnień w przesyłaniu sygnału z myszki do komputera i precyzję w odzwierciedlaniu ruchów gryzonia.

Nowe myszki Cooler Mastera mają łączyć wysoką jakość podzespołów z wytrzymałością. Producent przekonuje, że kluczowe punkty w konstrukcji myszy zostały wykonane z twardego plastiku PBT. Do tego dochodzą przełączniki Omron o żywotności do 20 mln kliknięć.

Zarówno MM530 jak i MM520 posiadają oprogramowanie, dzięki któremu użytkownik ustawi m.in. czułość gryzonia. Prócz tego w myszkach zaimplementowano LED-owe diody, dzięki którym myszki mogą rozbłysnąć w jednym z trzech kolorów.

Myszki MasterMouse MM530 i MM520 kosztują około 238 zł.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto