A A A

Cooler Master wprowadza nowe słuchawki dokanałowe

21 lutego 2019, 14:30
Producent kojarzony zwykle z układami chłodzenia i obudowami wprowadził dwa nowe modele słuchawek dokanałowych. Cooler Master MH710 i MH703, skierowane są przede wszystkim do mobilnych użytkowników.
Cooler Master wprowadza nowe słuchawki dokanałowe

Cooler Master MH710 i MH703 są do siebie bardzo podobne. Korzystają z tego samego, 10-milimetrowego przetwornika. To, jak na słuchawki dokanałowe, duży głośnik. Dzięki temu dźwięk jaki odbieramy powinien być nieco pełniejszy. Producent załączył także wymienne, silikonowe nakładki, pozwalające dopasować słuchawki do kształtu ucha użytkownika. Obydwa modele mogą pochwalić się aluminiową obudową oraz kablem w oplocie tekstylnym. Ponadto nowe słuchawki wyposażono w mikrofon wielokierunkowy.

To co różni dwa nowe modele Cooler Mastera, to nieco odmienna stylistyka oraz zastosowana w MH710 technologia FFX 2.0. Pozwala ona na przełączanie się między trybami działania - muzycznym i poświęcony grom. Technologia zmienia więc charakterystykę brzmienia.

Produkty wyceniono na kwotę 279 zł za model MH710 oraz 186 zł za MH703.


Krzysztof Mocek / Informacja prasowa
krzysztof.mocek@firma.interia.pl
Ocena:
Oceń:
Komentarze (0)

Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze wyświetlane są od najnowszych.
Najnowsze aktualności


Jak działa ładowanie SuperVOOC?
23 marca 2019
Chiński potentat rynku smartfonów, OPPO, na przykładzie modelu RX17 Pro tłumaczy, jak działa ładowanie SuperVOOC. Ta technologia...


Opera 51 na Androida z darmowym VPN
22 marca 2019
Opera wydała nową aktualizację dla swojej mobilnej przeglądarki na Androida. Po dłuższej nieobecności do aplikacji wrócił darmowy VPN.
Załóż konto
Co daje konto w serwisie pcformat.pl?

Po założeniu konta otrzymujesz możliwość oceniania materiałów, uczestnictwa w życiu forum oraz komentowania artykułów i aktualności przy użyciu indywidualnego identyfikatora.

Załóż konto